Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[ Sędziszów Młp ] Alfaro - 3 go Maja

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
konrad
Posty: 72
Rejestracja: 14 mar 2010, 18:49
Imię: konrad
Lokalizacja: Czarna Sędziszowska
Akwarium: 65x32x40
Płeć:
Wiek: 28

Post autor: konrad »

Ale jeśli chodzi o rośliny to on nie przywozi bo mu to nie schodzi jeśli chcesz to on ci dana roślinkę dla ciebie przywiezie tylko należy powiedzieć .
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

ariks pisze:miły Pan, ale w niektórych poglądach akwarystycznych uważam, że zatrzymał się 30 lat do tyłu ;)
Może i się zatrzymał, ale miał/ma i rozmnażał ryby o których utrzymaniu niejednemu z "nowczesnymi" poglądami akwarystycznymi nawet się nie śniło ;)
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

No ale akwarystyka to nie tylko rybki, gdy mi gość mówi, że w Rzeszowie nie ma akwarystów to wybacz ale to już czysty absurd. Nie wspominam, że dla niego testy akwarystyczne to już kosmos.
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

A czy pan ma konto u nas na forum? Może mu trzeba uświadomić potencjał akwarystów na Podkarpaciu? ;)
Awatar użytkownika
sitek16
Posty: 374
Rejestracja: 31 maja 2010, 20:20
Imię: Kamil
Lokalizacja: Czarna Sędziszowska
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: sitek16 »

Dżoena, z tego co mi wiadomo to nie ma .
Awatar użytkownika
rafiku
Posty: 424
Rejestracja: 24 cze 2011, 12:14
Imię: Rafał
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30L
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: rafiku »

Wbije się do dyskusji jeśli mogę ;). Ten sklep Alfaro to jest ten z tylu budynku co się schodzi w dół ( za strażą/przedszkolem )? Byłem tam kilka razy ale nazwy nie skojarzyłem.
30L - flora żłobek :nowa nadzieja:
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Ja nie miałam przyjemności tam robić zakupów. Nasze forum może zmienić jego zdanie na temat liczebności akwarystów na terenie Podkarpacia. A jeszcze jak zobaczy, że potrafimy się zebrać i wyjechać na zakupy poza Rzeszów- może to go zachęci nawet i do poszerzenia oferty :) To zysk dla obu stron :)
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

rafiku pisze:Ten sklep Alfaro to jest ten z tylu budynku co się schodzi w dół ( za strażą/przedszkolem )? Byłem tam kilka razy ale nazwy nie skojarzyłem.
Dokładnie o ten sklep chodzi :)
ariks pisze:Nie wspominam, że dla niego testy akwarystyczne to już kosmos.
Osobiście uważam że nie trzeba bawić się w mierzenie parametrów wody żeby świetnie sobie radzić z akwarystyką,nie popadajmy w skrajności, cenię ludzi za ich podejście do żywych zwierząt :mrgreen:
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

ja myślę że chyba coś Arek poprzekręcałeś :D Nie sądzę żeby takie farmazony właściciel sklepu opowiadał...Albo wyrwałeś z kontekstu a może o co innego chodziło.Na pewno nie miał ochoty nikogo urazić.Poza tym masę ludzi u niego się zaopatruje i gdyby nie było akwarystów to..sklep by zamknął.
A podejście ...faktycznie trochę staroświeckie co nie zmienia faktu że jak wspomniał Grześ niejeden nowoczesny akwarysta ze sprzętem za ciężko kasę - może pozazdrościć wyników. :P Na forum nie ma konta ale np plakat konkursowy bez problemu zawiesił i wisiał jeszcze długo po konkursie.Co do testów to miał dawniej i niestety przeterminowały się tak że nie ma sie co dziwić że nie ma na sklepie.A sam ?widzisz na podstawie obserwacji widzi co i jak a to jest sztuka.
Dlatego nie oceniajmy zbyt pochopnie, bo czasem można sie pomylić.A o cenach takich jak tu Rzeszów może pomarzyć niestety. ;)
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

fish74 pisze:ja myślę że chyba coś Arek poprzekręcałeś :D Nie sądzę żeby takie farmazony właściciel sklepu opowiadał...Albo wyrwałeś z kontekstu a może o co innego chodziło.Na pewno nie miał ochoty nikogo urazić.Poza tym masę ludzi u niego się zaopatruje i gdyby nie było akwarystów to..sklep by zamknął.
A podejście ...faktycznie trochę staroświeckie co nie zmienia faktu że jak wspomniał Grześ niejeden nowoczesny akwarysta ze sprzętem za ciężko kasę - może pozazdrościć wyników. :P Na forum nie ma konta ale np plakat konkursowy bez problemu zawiesił i wisiał jeszcze długo po konkursie.Co do testów to miał dawniej i niestety przeterminowały się tak że nie ma sie co dziwić że nie ma na sklepie.A sam ?widzisz na podstawie obserwacji widzi co i jak a to jest sztuka.
Dlatego nie oceniajmy zbyt pochopnie, bo czasem można sie pomylić.A o cenach takich jak tu Rzeszów może pomarzyć niestety. ;)
Nie nie przekręciłem dlaczego miałbym kłamać ? Byłem wówczas z ojcem to było około roku temu podczas rozmowy nawet mój tata był nieco zniesmaczony tą wypowiedzią ;) Już nie wspominam o tym jak twierdził, że go nie zalało w 2010 a na murach było około 1 metra wewnątrz ;) O testy chodziło mi, że on uważa, że są nie potrzebne zatem ciekawe jak trzymał dawniej paletki ;) pewnie kranex ;)

Ale każdy może mieć prawo do swoich opinii i nie zawsze będące miłe....
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

ariks pisze: Już nie wspominam o tym jak twierdził, że go nie zalało w 2010 a na murach było około 1 metra wewnątrz ;)
Akurat to mogę sam potwierdzić. Bo widziałem jaka woda była na zewnątrz i pokąd była. A za dwa dni byłem w sklepie i jedyna rzecz jaka namokła to był bodajże żwirek dla kotów lub troty. I sam mówił, że strażacy się dziwili że tak mało wody weszło do środka. Ale tutaj nie o tym ma być rozmowa.

Poprę Janusza i powiem, że o takich cenach jakie mamy w Sędziszowie Rzeszów może pomarzyć. Jedno nie ulega wątpliwości jeśli ktoś na sklepie potrafi utrzymać paletki, bez testów i innych bajecznych rzeczy to coś potrafi i ma znaczne doświadczenie.
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

Nie znaczy, że kondycja ryb była dobra po sprzedaniu klientowi a racze ten Pan w filtry RO się nie bawi. Ja jednak pomimo, że jestem z Ropczyc wolę odwiedzić Rzeszów duży wybór a ceny fakt różne, ale często mogę wymienić ciekawe poglądy a nawet się nauczyć czegoś nowego.
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

Poprę Janusza i powiem, że o takich cenach jakie mamy w Sędziszowie Rzeszów może pomarzyć. Jedno nie ulega wątpliwości jeśli ktoś na sklepie potrafi utrzymać paletki, bez testów i innych bajecznych rzeczy to coś potrafi i ma znaczne doświadczenie.
Dokładnie,ceny są bardzo zachęcające a kiedy kolejny raz się wybiorę do tego sklepu to postaram się namówić tego sympatycznego Pana do rejestracji na forum, chętnie skorzystałabym z rad kogoś kto swoją wiedzę opiera na latach praktyki ( choć kilka takich osób na forum już mamy -to nowa wiedza mile widziana ).
ariks pisze:zatem ciekawe jak trzymał dawniej paletki pewnie kranex
Nawet jeśli to pomyśl jaka to sztuka !
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

Arku ja się nie będę sprzeczał bo każdy ma swoje zdanie i może robić zakupy gdzie mu odpowiada. Jest też wolność słowa, można pisać co się chce (no ale wiadomo, że później konsekwencje tego trzeba samemu przegryźć).

Jak dla mnie jest to dobry sklep, staram się tam zaglądać w miarę często. A na właściciela nie mogę powiedzieć złego słowa. Nigdy nie dostałem tam chorej ryby. Wolę go od niektórych Rzeszowskich i innego w Sędziszowie ;)
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
Awatar użytkownika
rafiku
Posty: 424
Rejestracja: 24 cze 2011, 12:14
Imię: Rafał
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30L
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: rafiku »

Rozmawiałem z nim kiedyś o wodzie do akwarium, powiedział ze leje prosto z kranu dolewa trochę cieplej i po kilku h jest gotowa do wymiany.

Swego czasu gdy kupowałem zbrojniki niebieskie zawsze mi zdychały. Postanowiłem kopić właśnie w Niego- tez zdechł, myśleliśmy chwile nad tym co spowodowało ze zdechł. 2 następne tez zginęły choć wszystko mialo byc juz dobrze. Po kilku dniach dostałem zbrojniki od pewnej osoby ( co jej się rozmnożyły) i bez żadnego problemu żyją do dziś, także nie wiem czy w sklepach te ryby są takie wypieszczone i delikatne ;P

ps. sory jak pisałem nie na temat. :podwójnie widzę:
30L - flora żłobek :nowa nadzieja:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”