Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Polecany sklep z rybami

Co i gdzie można kupić przez sieć. Reklamowanie własnego sklepu/firmy w tym dziale jest zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę - do tego jest dział Autoreklama).

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cichy
Posty: 1264
Rejestracja: 15 gru 2009, 0:39
Imię: Karol
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów
Akwarium: 33l, 43l OW, 72l
Płeć:
Wiek: 33
Kontakt:

Polecany sklep z rybami

Post autor: Cichy »

Witajcie.

Z racji tego, że w naszych sklepach akwarystycznych ostatnio spotkać można same "popularesy", a na dźwięk "Głowaczyk barwny" sprzedawcy krzywią się i odpowiadają, że tak egzotycznych ryb nie sprowadzają, postanowiłem przetrzepać asortyment sklepów internetowych w poszukiwaniu ciekawych towarzyszy do mojego zbiornika.

Znacie może sklepy internetowe, w których nabyć można ciekawe gatunki ryb? Większość sklepów wysyłkowych w ogóle nie ma ich w asortymencie :(
Obrazek
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Cichy, sklepy zaopatrują się mniej więcej w podobnych miejscach i jeśli pojawia sie taka oferta u importera tudzież kogoś kto takim handlem sie zajmuje to i może pojawić się na stronie sklepy wysyłkowego czy fizycznie w jakimś sklepie stacjonarnym, czyli jak jest dostępna u importera to i można ja zamówić dla klienta (oczywiście w większości gatunków należy pamiętać o tym że zamówienie to nie 2 sztuki tylko np 20,40,60....sztuk)
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
macek.g
Mecenas
Posty: 321
Rejestracja: 25 lis 2010, 15:37
Imię: Marek
Lokalizacja: UK-Debica
Płeć:

Post autor: macek.g »

Jesli interesja cie jakies ciekawe gatunki skontaktuj sie z osoba o nicku jak dobrze pamietam :lol: arts,chyba cos takiego,dawniej bywal na forum roslinnym obecnie go nie widuje,moze na alegro,chyba byl z pomorza.


Sam ostatnio zaopatrzylem sie w takie gatunki jak:

Rasbora Kubotai oraz
Hemigrammus Armstrongi

<Usunięto nieaktywnego linka do zdjęcia - SDD>

<Usunięto nieaktywnego linka do zdjęcia - SDD>




W wczesniejszym aranzu mialem:

Nannostomus mortenthaleri

http://www.google.com/imgres?imgurl=htt ... CCUQ9QEwAg
Ostatnio zmieniony 08 gru 2015, 20:11 przez macek.g, łącznie zmieniany 1 raz.
rafal.gorzow
Posty: 106
Rejestracja: 28 lut 2011, 21:51
Imię: Rafał
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Akwarium: 460, 450, 112, 64
Płeć:
Wiek: 44
Kontakt:

Post autor: rafal.gorzow »

Jak z Pomorza, to może chodzi o Arsika - kontakt do niego znajdziesz na http://akwapasja.pl
Warto też zapytać Sephera z Wrocławia. Lubi ściągać mało popularne gatunki ryb (i nie tylko ryb) - http://podforak.rzeszow.pl/profile.php? ... file&u=767
Obrazek
Awatar użytkownika
sepher
Mecenas
Posty: 489
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:44
Imię: Sepher
Lokalizacja: Sepher jest kobietą !
Płeć:

Post autor: sepher »

Głowaczyka to ja już od paru miesięcy zamawiam ;p
29go ląduje azja tak więc będzie parę ciekawostek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy internetowe”