Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

vitroplant.pl

Co i gdzie można kupić przez sieć. Reklamowanie własnego sklepu/firmy w tym dziale jest zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę - do tego jest dział Autoreklama).

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kfjat26
Posty: 580
Rejestracja: 11 cze 2010, 10:24
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Humniska
Płeć:
Wiek: 47

vitroplant.pl

Post autor: kfjat26 »

Witam

Szperałem ostatnio w zasobach internetu szukaj ofert roślin IN-VITRO . Moją uwagę przykuły bardzo dobre opinie dotyczące Gospodarstwa Ogrodniczego Laboratorium Kultur Tkankowych Grzegorz Grabarkiewicz.

Po bardzo miłej rozmowie telefonicznej jak i korespondencji mailowej, uzyskałem kilka istotnych informacji które przedstawiam poniżej:

Gospodarstwo Ogrodnicze Laboratorium Kultur Tkankowych Grzegorz Grabarkiewicz to PIERWSZE w Polsce laboratorium komercyjne. Laboratorium szczyci się 40 – letnim doświadczeniem w zakresie rozmnażania wielu gatunków roślin metodą kultur tkankowych (IN-VITRO ). W 2010 r. uruchomiono produkcję roślin akwariowych co najbardziej w tej chwili nas interesuje.

Generalnie nie zajmują się sprzedażą indywidualną, jednakże jeśli na danym terenie nie ma sklepu, itp., który z nimi współpracuje to w takiej sytuacji realizują zamówienia indywidualne o ile warunki odpowiadają odbiorcom.

Średnica pojemnika z roślinami IN-VITRO u podstawy to ok. 9 cm i taka sama jest wysokość pojemnika. Co do ilości roślin to ciężko ją określić, gdyż są one mocno namnożone. Niemniej jednak ilość roślin po namnożeniu wg opinii użytkowników z innych for jest zdecydowanie większa niż oferowana przez konkurencję.



Cena pojemnika jest uzależniona od wielkości zamówienia oraz sposobu pakowania z kartonikiem lub bez:
  • - przykładowo do 25 pojemników cena wynosi 11,70 zł z opakowaniem kartonowym / 10,90 zł bez kartonika.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Koszt przesyłki kurierskiej to 18,92 zł. Dostawa w ciągu 24 godzin.

W ofercie posiadają stałą pulę roślin, które rozmnażają, ale nie w każdym tygodniu mogą być wszystkie dostępne. Związane jest to z realizacją zamówień dla ich odbiorców. Dlatego najlepiej pytać o ofertę na dany tydzień.

W tym tygodniu stan na dzień 07.05.2012 r. (w-19) dostępne są:
Alternanthera sp. „Red”
Alternanthera reineckii
Bacopa caroliniana
Eleocharis acicularis
Eleocharis parvula
Eusteralis stellata
Glossostigma elatinoides
Ludwigia arcuata
Hemianthus callitrichoides “Cuba”
Micranthemum umbrosum
Rotala walichii
Sagittaria subulata
Lilaeopsis brasilensis
Proserpinaca palustris
Echinodorus magdalensis
Limnophila sessiliflora

Cały czas starają się wprowadzać nowe gatunki, w związku z tym uzyskałem informację, że około września będą mogli powiększyć ofertę o ok. 10 nowych gatunków.

Gospodarstwo Ogrodnicze
Laboratorium Kultur Tkankowych
Grzegorz Grabarkiewicz
ul. Poznańska 15
62-005 Owińska k. Poznania
tel. 61 8120 411
kom. 604 560 486
biuro@vitroplant.pl
www.vitroplant.pl
www.sloikpelenzieleni.pl


Informacje uzyskałem od Pana Krzysztofa Chmielewskiego st. specjalistę ds. laboratorium którego serdecznie pozdrawiam.
Przemek-Umbrosorium
Posty: 349
Rejestracja: 11 lis 2010, 21:12
Imię: Przemek
Lokalizacja: Górny Śląsk ;)
Akwarium: 112,60,54,30,20
Płeć:

Post autor: Przemek-Umbrosorium »

Od siebie dodam, że mają większe puszki niż konkurencyjne opakowania z Masty.
Są tez dostepne na allegro.
Pozdrawiam Serdecznie :)

"Zainspirowany niepowtarzalnym pięknem natury"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy internetowe”