Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Akwarystyka Roślinna "Kasandra"

Co i gdzie można kupić przez sieć. Reklamowanie własnego sklepu/firmy w tym dziale jest zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę - do tego jest dział Autoreklama).

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Akwarystyka Roślinna "Kasandra"

Post autor: zulix »

Sklep akwarystyczny w których należy zwrócić szczególną uwagę na obfitą ofertę roślin. Ceny są na prawdę atrakcyjne (prawie jak na giełdzie - chociaż tam czasem jest drożej). Rośliny, które zamówiłem zostały świetnie zapakowane i dotarły bez uszkodzeń do mnie. Sadzonki zwykle były nawet lepsze niż w opisie (np. gwarantowana sadzonka 10 cm miała 15, albo 10 szt. drobnej roślinki - było 15).
Drobne błędy to: jedna z roślin, którą zamówiłem nie jest poprawnie nazwana w ofercie i w rezultacie dostałem taką samą jak mam a tamtej dalej nie mam. Przy jednej roślince miałem błąd, że przyszła inna. Niemniej kupując w pakiecie 30 gatunków za śmieszną cenę (coś średnio 50-70 gr/szt.) wybaczam im takie potknięcia. Firma sprzedaje też na alledrogo, ale tam jest mniejszy wybór i ceny nie zawsze lepsze.
Niestety koszt wysyłki jest nieatrakcyjny - nie opłaca się brać mało. No i teraz bywa mróz - bałbym się zamawiać. Nie opłaca się dokładać do zakupu roślin innych rzeczy z asortymentu, gdyż koszt wysyłki drastycznie rośnie. Ceny pozostałego asortymentu przeciętne - można coś wybrać, ale nie tu jest ich najlepsza oferta.
http://www.holenderskie.nazwa.pl/
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Ja w sklepie tym robiłem zakupy dwukrotnie:

Pierwszy raz. W sumie nie ma ma co narzekać. Dobry kontakt, przyszło wszystko dokładnie co zamówiłem w bardzo dobrej kondycji i nawet szybko. Był jeszcze jakiś gratis, ale nie pamiętam jaki.
Po raz drugi - jeśli chodzi o wysyłkę i kontakt wszystko było w porządku, ale niestety były duże pomyłki w roślinach. Np. nie dostałem R. Wallichi i D. Diandra, które zamawiałem, a dostałem sam nie wiem co i jakieś Alternathery których nie zamawiałem. Rośliny przyszły również w b. dobrym stanie jak poprzednio z tym, że R. Wallichi była zmarniała. Pomyłek w roślinach było więcej, ale obecnie nie pamiętam reszty niezgodności.
Awatar użytkownika
suplement
Mecenas
Posty: 260
Rejestracja: 01 sty 2010, 15:34
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: suplement »

Też skorzystałem z ich oferty i mogę szczerze polecić ten sklep internetowy. Wybór roślin mi się naprawdę podoba, ceny są bardzo atrakcyjne, jedynie był poślizg z dotarciem paczki. Zamówiłem przesyłkę kurierem za pobraniem licząc, że paczka dotrze w na drugi dzień (był to czwartek godziny południowa więc w piątek spodziewałem się paczki). Okazało się, że jej nie wysłali tak jak oczekiwałem, w regulaminie było napisane, że paczki nie wysyłają gdy temperatura spada poniżej -10 stopni (temperatury utrzymywały się na około -5 w okolicach Rzeszowa i mniej więcej takie same w okolicach Ełku - tam mieści się sklep), wyczytałem też, że wysyłają paczki w 5 dni roboczych, więc ok poczekam do następnego tygodnia. Po tych 5 dniach roboczych przypomniałem się e-mailem dodając, że chcę paczkę na własne ryzyko, ale nikt nie odpowiedział. Potem dwa dni później napisałem na gg, gdzie mi od razu odpisano, że wysyłają paczki "ile się się da" bo temperatury skoczyły na plus. Dwa dni po tej wiadomości napisałem dość przykry tekst (taki malutki opierdziel) na gg, że dalej paczki nie mam, a zależało mi strasznie na czasie. Po przeczytaniu wiadomości rano w poniedziałek odpisali, że paczkę wyślą tego samego dnia, dotrzymując słowa bo mogłem to sprawdzić w firmie kurierskiej. Ogólnie gdyby nie tak długi czas realizacji przesyłki byłbym super zadowolony ponieważ otrzymałem prócz moich 9 gatunków trzy dodatkowe, a jak jeszcze to byłoby za mało to prócz 23 sadzonek naliczyłem ich 47 !!! Zaskoczenie bardzo miłe z mojej strony, dwukrotna ilość roślin za cenę 49 zł + przesyłka, gdyby nie ten poślizg to moja ocena przekroczyła by skalę, a tak daję im piątkę zamiast szóstki.

Ogólnie:
- dobry kontakt
- szybka rejestracja
- bardzo atrakcyjne ceny
- dość długi czas wysyłki (chociaż na allegro mają pozytywne komentarze wystawiane 3-5 dni po wzięciu udziału w aukcji)
- duże gratisy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy internetowe”