Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Aqva-light

oświetlenie do akwarium

Co i gdzie można kupić przez sieć. Reklamowanie własnego sklepu/firmy w tym dziale jest zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę - do tego jest dział Autoreklama).

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
Wojtas___21
Mecenas
Posty: 93
Rejestracja: 28 kwie 2010, 21:11
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Przemyśl/Kielce
Akwarium: 100
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Wojtas___21 »

Z lepszym sklepem nie mialem jeszcze do czynienia, robie zakupy tak juz od dobrym kilku lat. Goroco polecam, do tego 10 % rabatu przy zakupie pow. 100 i kurier gratis, chodz nie wiem czy u Was na forum jest ta zniżka,
Pozdrawiam
Nałogowy zapaleniec I stopnia
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Wojtas___21 pisze:nie wiem czy u Was na forum jest ta zniżka
A jakby inaczej :D
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Dość duży zakup wspólny i jak zwykle bezproblemowe zamówienie, błyskawiczny kontakt, rabacik, przesyłka zapakowana idealnie, błyskawiczna wysyłka. Nie tak częsty przypadek u handlowców :)
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
GRISZA
Posty: 52
Rejestracja: 10 paź 2010, 9:13
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Black Water
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: GRISZA »

Też napiszę swoje pięć groszy. Najlepszy sklep internetowy w jakim miałem okazję kupować. Zawsze są naj. Najszybsi, najlepsi, najlepiej zapakowawani.

Polecam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy internetowe”