Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

PLANTA GARDEN - Akwarystyka roślinna

POLECAM SPRAWDZONY SKLEP

Co i gdzie można kupić przez sieć. Reklamowanie własnego sklepu/firmy w tym dziale jest zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę - do tego jest dział Autoreklama).

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Peta1992
Posty: 112
Rejestracja: 02 sty 2013, 23:14
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Lubkowo pomorze
Akwarium: 112l
Płeć:
Wiek: 31

PLANTA GARDEN - Akwarystyka roślinna

Post autor: Peta1992 »

Polecam sklep internetowy http://allegro.pl/sklep/23919980_planta ... a-roslinna zawsze świetny kontakt i miła i fachowa obsługa :) Roślinki ZAWSZE na czas transportu świetnie zabezpieczone w woreczki strunowe a woreczki z roślinkami zapakowane są w podwójne opakowanie stryropianowe, to wszystko jest zawinięte kilkakrotnie w folię bąbelkową :) czasami przed okresem świątecznym kiedy nasza poczta polska ma pełne ręce roboty i nie zdążą przed weekendem dostarczyc paczki roślinki zawsze w świetnej formie :) wiem bo miałem dwa razy taką sytuacje :) Naprawdę sprawdzony sklep polecam wszystkim którzy cenią sobie dobrego sprzedawcę :)
Mój baniaczek :)
gandalf15
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2014, 21:53
Imię: Michał
Lokalizacja: Toruń
Płeć:

PlantaGarden - nigdy więcej

Post autor: gandalf15 »

Ja z kolei odradzam ten sklep, do puki jest wszystko ok nie ma problemu to nie ma kontaktu z nimi. Ale w przypadku problemów obsługa bardzo nie miła, ja kupiłem roślinki, przysłali mi zgniłe łodygi, nie takie jak trzeba, a inne gdyby mieli nasonka to pewnie by mi je wysłali (sadzonki miały być 10-15 cm)
jeśli chcecie uniknąć stresu, niskiej jakości, aroganckiej obsługi to lepiej kupić w innym sklepie gdzie Nas chcą i szanują i w razie problemów to oni poczują się do odpowiedzialności a nie potraktują jak dojną krowę
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: cherry_ukasz »

gandalf15 Czy tylko w tym celu zarejestrowałeś się na forum czy zostaniesz na dłużej?
Morskie klimaty 126 litrów - Cherryreef v.2.0

Obrazek
Awatar użytkownika
maxio69
Mecenas
Posty: 922
Rejestracja: 04 sie 2013, 22:11
Imię: Piotr
Lokalizacja: Przeworsk/Mirocin
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: maxio69 »

A ja polecam.
Zamawialem 3 razy rosliny i wszystko super.
Raz bylo ze zamowilem we wtorek myslalem ze wysla we czwartek ale ostatecznie wyslali w poniedzialek w piatek zadzwonili za wszystko przeprosili i wyslali w poniedzialek dajc nawet roslinek pare gratis
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

Również nie mam im nic do zarzucenia. Zdążyło mi się kupować u nich kilkakrotnie. Raz było to w zimie przy mocnych mrozach, dostałem wiadomość że opóźnią wysyłkę z racji na temperatury gdy długo nie było zmian w pogodzie w końcu jednak wysyłka poszła ale rośliny zapakowane były w termoboxa mimo że nie uwzględniłem tego w zamówieniu i za to nie zapłaciłem. Rośliny były w kapitalnym stanie mimo wszystko, nawet dostałem ich nieco więcej na wypadek gdyby cześć padła.
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
kondzio20005
Posty: 1431
Rejestracja: 20 mar 2013, 17:21
Imię: Konrad
Lokalizacja: Ropczyce
Akwarium: 54L, 31,5L
Płeć:
Wiek: 23

Post autor: kondzio20005 »

Kupowałem u nich dwa razy i nadal będę kupował. Ceny są fajne,dużo sprzętu, i roślin do wyboru,mają też te punkty lojalnościowe jak na A24. Ocenę jaką bym wystawił w skali 0/10 to 9. Dlaczego 9, a no zawsze może być lepiej ;)

Planuję następne zakupy,tym razem roślin ;) Na stronie piszą że sprzedają na sztuki/sadzonki. Tylko jak duża jest ta sadzonka,ile cm długości? Będę kupował rośliny na 3 plan więc będą to rośliny łodygowe.
Bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi.
Awatar użytkownika
maxio69
Mecenas
Posty: 922
Rejestracja: 04 sie 2013, 22:11
Imię: Piotr
Lokalizacja: Przeworsk/Mirocin
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: maxio69 »

Ja tam kupowałem rośliny kilka razy i właśnie sadzonki na sztuki.
Zależy jaka roślina jak na 3 plan a w opisie pisze, że dorasta do 40cm czy tam 50cm.
Ale ich sadzonki mają różnie 5-10cm.
Awatar użytkownika
daroo
Posty: 287
Rejestracja: 29 mar 2010, 21:27
Imię: Darek
Lokalizacja: Jarosław
Akwarium: 240l,
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: daroo »

Ja również korzystałem z usług powyższej firmy i jestem pozytywnie nastawiony na współpracę z nimi. Ocena 10/10 :).
POLECAM.
daroo
Awatar użytkownika
mirekkon
Posty: 1270
Rejestracja: 26 wrz 2011, 10:09
Imię: Mirek
Lokalizacja: Przemyśl
Akwarium: www.mirekkon.pl
Płeć:
Wiek: 49
Kontakt:

Post autor: mirekkon »

A ja ochłodzę nieco nastroje,

kupowałem u nich 4 razy (4 przesyłki) i to na spore kwoty (podłoża, akcesoria CO2 i sporo innych rzeczy w tym roślinki) - sumarycznie wyszło prawie 1500zł

w każdej z 4 przesyłek czegoś brakowało lub coś było nie tak - brak zgodności towaru z opisem to standard, na allegro wszelkie opisy dotyczące dyfuzorów to bajki, mierzą cały dyfuzor i podają że spiek tyle ma, a spiek jest zawsze mniejszy niż całe szkło, ale chwyt reklamowy super

w pierwszej paczce kupiłem zestaw roślinek z invitro i fakt złego słowa nie powiem były normalne czyli duży heniek miał pędy max 2 cm listki około 1mm2 , ale ok, w końcu invitro, mało kur**cy nie dostałem jak to sadziłem ale ok, w końcu invitro,

i wszystko by było fajnie gdyby nie to że w zestawie zgadzało się 80% gatunków, a dwóch po prostu nie było, jak dostałem te dwa gatunki to nie wiedziałem co to jest, tak beznadziejny stan że nie wiedziałem czy to od razu nie wyrzucić, jednak ponieważ zakładałem zbiornik testowy wsadziłem je na próbę i o dziwo przyjęły się,

ale nie wyobrażam sobie jeśli ktoś kupowałby do dużego pięknego zbiornika i czekał aż mu coś z takich śmieci wyrośnie - aprpopos śmieci to wiadrami wyrzucałem roślinki na śmietnik w kondycji 1000 razy lepszej za czasów mojego dużego akwa z paletkami, no ale cóż.

dodam uczciwie że niedociągnięcie we wcześniejszych paczkach zostały mniej lub bardziej satysfakcjonująco dla mnie załatwione, na część po prostu machnąłem ręką (rozmiar i rodzaj dyfuzorów kupowanych wcześniej, bo myślałem że to przypadek) i puściłem w niepamięć przebieg transakcji

Miarka z plantagarden przebrała się przy zakupie 4 obecnej przesyłki, kupiłem pierdoły wężyk 15m 3 zaworki przeciw-zwrotne no i 2 dyfuzory paragon na 85,61zł, z resztą wszystkie paragony z plantagarden mam, ale tu nie chodzi o ceny i paragony tylko o to że zapłaciłem za 2szt dyfuzora takiego: (printscreen ekranu)

Obrazek
Obrazek

jest wyraźnie napisane w opisie spiek 20mm!!!

no to popatrzcie jak to wygląda faktycznie
Obrazek

dla tych co nie kumają tego metalowego urządzenia - wynik pomiaru 15-16mm

ale i to jeszcze ok - no bo po co się pieklić o 4-5mm spieku? A PO CO PISAĆ W OPISIE AUKCJI KŁAMSTWA!? nie można napisać prawdy - według mnie to jest naciąganie klienta i to nie jest przypadek to reguła, trzykrotnie prze ze mnie sprawdzona

ponieważ jestem umysłem ścisłym i uważam że matematyka to królowa nauk wykonamy proste obliczenie pola powierzchni

Pole spieku o średnicy fi 20mm = 100 * 3,14 = 314mm kwadratowych

Pole spieku o średnicy fi 16mm = 64 * 3,14 = 201mm kwadratowych

Liczymy ile to procentowo 201/314 * 100% = 64%

Wnioski: spiek 16mm ma o 36% mniejszą powierzchnie roboczą - PROSTE? nie?

no to obrazowo spiek 20mm to około 3cm kwadratowe taka powierzchnia można sobie narysować prostokąt o bokach 1cmx3cm to tyle

spiek 16mm to około 2cm kwadratowe prostokąt 1cmx2cm - widać różnicę?

ale ok, mniej to mniej trudno

natomiast szalę przelało to, że zamiast dwóch takich dyfuzorów otrzymałem jeden i jeszcze sprzedawca sugeruje mi że to ja go chcę naciągać za 19,90zł hehehe

zadałem sobie sporo trudu i straciłem masę czasu ponieważ uważam że trzeba tępić takie praktyki sklepikarskie, a pytanie samo się nasuwa - gdzie zwykłe kupiecka uczciwość???

Ci co mnie znają wiedzą jakie ja mam podejście do klienta, a temu sklepikowi daleko do takiego, niestety ODRADZAM stanowczo zakupy w sklepie Planta Garden wszystkim ceniącym spokój i nie lubiącym bycia naciąganym

na potwierdzenie tego o czym pisze pierwszy lepszy link z google: http://akwarystyczne.info/showthread.php?tid=6742

na wszystko co tu napisałem posiadam niezbite dowody oraz maile od sprzedawcy

pozdrawiam
mirekkon
Wykonam każdy sterownik na zamówienie, akwarystyka, terrarystyka, hydroponika, wiwarium, orchidarium, pieczarkarnia i wiele innych według Waszego pomysłu. Wal śmiało na maila mirekkon@wp.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy internetowe”