Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Salonled.pl

internetowy sklep z oświetleniem LED

Co i gdzie można kupić przez sieć. Reklamowanie własnego sklepu/firmy w tym dziale jest zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę - do tego jest dział Autoreklama).

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damian23111
Posty: 1476
Rejestracja: 13 lut 2010, 21:45
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Akwarium: 600
Płeć:
Wiek: 33

Salonled.pl

Post autor: Damian23111 »

Przypadkowo natknąłem się na ten sklep że ledy są coraz bardziej popularne to postanowiłem go tutaj dodać, niestety nic o nim nie wiem :)

Link do sklepu:

http://www.salonled.pl/pl/

opis:


Salonled.pl - internetowy sklep z oświetleniem LED oferuje bogaty wybór artykułów wykorzystujących oświetlenie LED renomowanych producentów m.in.: akcesoria led, podświetlane drążki ubraniowe, kinkiety led, plafony led, lustra podświetlane ledami, gwieździste niebo, donice led, lampy led, lampy sufitowe led, ledowe lampki schodowe - oświetlenie schodów, profile aluminiowe, profile MDF, taśmy led: taśma led biała, taśma led RGB, świetlówki led, tanie żarówki led: żarówka led gu10, żarówka led e27, żarówka led e14, żarówka led mr16, numer domu led. W swojej ofercie posiadamy lampy uznanych producentów: lampy led Elkim, lampy led BPM lighting, lampy led Spotline, lampy Manamana, lampy Aquaform, lampy meble Moree, akcesoria Klus, lampy Lumida, lampy NC.art, oświetlenie Skoff, donice Serralunga 1825
Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sklepu: www.salonled.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy internetowe”