Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Zbrojniki (L)

Co i gdzie można kupić przez sieć. Reklamowanie własnego sklepu/firmy w tym dziale jest zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę - do tego jest dział Autoreklama).

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
szogi
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2014, 7:58
Imię: Adrian
Lokalizacja: lublin
Płeć:

Zbrojniki (L)

Post autor: szogi »

Witam
6,7 Września będę w podkarpackim i chętnie zakupie jakieś zbrojniki oprócz niebieskich i albinosów
Ewentualnie może ktoś wie gdzie mogę w podkarpackim znaleźć jakieś sklep który ma jakieś nietypowe zbrojniki (L)
Awatar użytkownika
LaJon
Posty: 390
Rejestracja: 22 paź 2010, 9:29
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l, 30l
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: LaJon »

Raczej na nietypowe eLki w Rzeszowie bym nie liczył. Od czasu do czasu pokazuje się kilka sztuk w NOVEJ, Poza tym cisza i spokój w tym temacie. Obecnie jest kilka sztuk z tego co widziałem(najlepiej skontaktować się ze sklepem). Jak to już z eLkami jest, przed zakupem warto sprawdzić zgodność nazwy z towarem.

Pozdrawiam.
Chodź! Pokażę Ci gdzie leżą smaczne liście...
Awatar użytkownika
kasztan
Administracja
Posty: 1596
Rejestracja: 28 gru 2012, 14:36
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 480 l
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: kasztan »

U siebie w Lublinie masz hodowcę różnych ciekawych eL-ek. Jego sklep nazywa się chyba "Gruba Ryba", wpisz w neta znajdziesz masę opinii na temat gościa i dobrych i złych. Ale warto zobaczyć czy nie ma tego co Cię interesuje.
szogi
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2014, 7:58
Imię: Adrian
Lokalizacja: lublin
Płeć:

Post autor: szogi »

Grubą rybę znam wszystkie zbojniki mam od niego .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy internetowe”