Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Tropheus Tanganika

Co i gdzie można kupić przez sieć. Reklamowanie własnego sklepu/firmy w tym dziale jest zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę - do tego jest dział Autoreklama).

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Tropheus Tanganika

Post autor: zulix »

http://www.tropheus.com.pl/

Sklep-serwis informacyjny dla prawdziwych koneserów "Tanganiki". Ryby są sprowadzane bezpośrednio, bez pośredników i pochodzą też z własnej hodowli. W sprzedaży również różne pokarmy, trudno dostępne gdzie indziej a w Rzeszowie prawie nieosiągalne.

Firma wydaje własny magazyn "Tanganika".

Czy warto tam zajrzeć, jak się nie jest miłośnikiem Tanganiki?
Oczywiście tak. I nie tylko z grzeczności, że firma była sponsorem naszego Konkursu Fotograficznego. Otóż serwis jest nie tylko handlowy, ale i informacyjny. Ma też własne forum. Szczególną uwagę należy zwrócić na to, że artykuły zawarte w serwisie są dobrej jakości. Sporo jest artykułów na tyle uniwersalnych, że mogą przydać się każdemu. Sam z ciekawości sprawdziłem takowe dot. chemii wody i jestem pod wrażeniem ich poprawności merytorycznej.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

Firmę prowadzą Robert i Marta Mierzeńscy. Importują Oni ryby z jeziora Tanganika oraz prowadzą sprzedaż markowych pokarmów. Miałem okazję rozmawiać z Panią dr Martą na temat ryb z Tanganiki było to za czasów jak w moim baniaku pływały Tropheusy. Ryby te w zasadzie były potomkami F1 po rybach sprowadzonych przez tę firmę.

Firma znajduje sie w Krakowie i co jakis czas organizuje spotkania dla miłośników Tanganiki a jest ich naprawdę dużo w Rzeszowie i okolicach, którzy uczestniczą w tych spotkaniach.
Awatar użytkownika
Robert M.
Firma
Posty: 108
Rejestracja: 02 mar 2010, 23:51
Imię: Robert M.
Lokalizacja: Kraków
Akwarium: 150x150x60
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Robert M. »

Cóż, fajnie, że takie miłe zdania czytam :-)

W grudniu ukazał się kolejny numer Tanganika MAGAZYN, pod koniec lutego oczekujemy pierwszej dostawy rzadkich ryb z Brazylii, szykujemy się na szóste już Spotkanie Tanganickie...

Zapraszamy do nas - drzwi (telefony) zawsze otwarte.


Pozdrawiam

Robert Mierzeński
www.tropheus.com.pl
Robert M.
www.tropheus.com.pl
www.naturefood.com.pl
Tanganika MAGAZYN
Awatar użytkownika
Robert M.
Firma
Posty: 108
Rejestracja: 02 mar 2010, 23:51
Imię: Robert M.
Lokalizacja: Kraków
Akwarium: 150x150x60
Płeć:
Kontakt:

Spotkanie Tanganickie 2014 Kraków

Post autor: Robert M. »

Dzień dobry,

Odbędzie się, robimy wszystko, żeby tak się stało.

Już niedługo dokładny harmonogram Spotkania.


Robert
Robert M.
www.tropheus.com.pl
www.naturefood.com.pl
Tanganika MAGAZYN
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy internetowe”