Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

http://www.woda.com.pl/

Co i gdzie można kupić przez sieć. Reklamowanie własnego sklepu/firmy w tym dziale jest zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę - do tego jest dział Autoreklama).

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

http://www.woda.com.pl/

Post autor: zulix »

Stanowczo odradzam zakupy w firmie http://www.woda.com.pl/

Mój przypadek:
- znalazłem tu nieco tańszą (20 zł) niż u konkurencji membranę 300 gpd.
- ponieważ nie mogłem sam dopasować symbolu obudowy zapytałem która to obudowa pasuje do tej membrany. Otrzymałem linka do obudowy.
- zapytałem jeszcze o szybkozłączki do obudowy na typowy wężyk do osmozy 4 mm. Otrzymałem informację, że złączki dostane gratis.
- "o jak fajnie" więc wobec powyższego złożyłem zamówienie (poprzednie kroki były zrobione chyba tego samego dnia więc trudno aby zapomnieć co się komu obiecuje).
- zamówienie przyszło bez szybkozłączek. Piszę maila, cytując list z deklaracją... no to odpowiedź: "Zapomnienie. Doślemy na nasz koszt".
- czekam 2 tygodnie i g... Kupuję w końcu w innej firmie i montuję.
- membrana lata w obudowie - wydaje mi się to dziwne bo jak miałem 75 gpd i 100 gpd to wchodziły ciasno, ale trudno - uchwyty wchodzą ciasno - może tak ma być (teraz wiem, że absolutnie nie).
- lecę z wodą - parametry jak w kranie.
- piszę jaki wystąpił problem i otrzymuje informację "Pana list został skierowany do dystrybutora membrany".
- ponad 2 miesiące cisza.

Wnioski:
1. Wszystko na to wskazuje, że dostałem złą obudowę do membrany. Ta obudowa jest do innych membran, taką zresztą później kupiłem aby nie czekać pół roku aż się sprawa rozwiąże. To brak kompetencji.
2. Obiecywanie, że złączki będą za darmo to już prawie oszustwo bo zapewne zdawano sobie sprawę, że jeśli ich nie będzie to bym kupił w innym sklepie. Nie wymagałem złączek za darmo - chciałem zapłacić. Dałem się po prostu nabrać na piękne słowa.
3. Prawdopodobnie list z reklamacją nie został nigdzie przekazany tylko zostałem zbyty typowym hasłem abym im nie zawracał .... gdyż inaczej otrzymałbym odpowiedź dystrybutora chociażby taką, że mają to gdzieś. Typowe olewanie klienta.

Proszę nie pisać co mam robić w tej sprawie itd. gdyż jest to tylko reklama firmy - taka na jaką sobie zasłużyła. Na wszystko mam dowody w mailach.
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: dawo »

zulix, bardzo dobrze, że opisałeś ten przypadek, może komuś to w przyszłości pomoże.
Mnie też trafia jak się coś kupi, jest nie tak a sprzedający ma daleko gdzieś bo kasę wziął.
Trzeba takie rzeczy opisywać bo to jest dla mnie nie do przyjęcia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy internetowe”