Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

teleskopy.pl - Optyczna aparatura

mikroskopy, lunety, lornetki, noktowizory, akcesoria fotograficzne...

Co i gdzie można kupić przez sieć. Reklamowanie własnego sklepu/firmy w tym dziale jest zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę - do tego jest dział Autoreklama).

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

teleskopy.pl - Optyczna aparatura

Post autor: zulix »

Być może ktoś będzie chciał kupić mikroskop (a może i coś innego - wakacje w końcu a niedługo deszcze meteorytów :)) a więc spieszę poinformować o sklepie http://www.teleskopy.pl/ w którym oferta dot. różnorodnych urządzeń optycznych i osprzętu (również foto) jest olbrzymia.

Sam kupowałem tam mikroskop i nie znalazłem lepszej cenowo oferty w internecie za sprzęt, który kupiłem. Kolega kiedyś kupił tam całkiem spory teleskop i mówił tak samo.
Realizacja zamówień, otwartość do dyskusji na temat oferty, mailowa informacja i konsultacje na najwyższym z możliwych poziomie. Przyznaję, że mam już za sobą kilka setek transakcji internetowych bo jakoś nigdy się tego nie bałem i z tak dobrą obsługą miałem do czynienia zaledwie kilka razy (drugi sklep opisany na forum to np. aqvalight - sorry, nie mogłem się powstrzymać, aby ich też kolejny raz pochwalić).

Polecam więc "teleskopy" bo sam spróbowałem :)
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Jako stary klient otrzymałem informację o promocjach. Jest m.in. mikroskop który mam
- w wersji podstawowej (z kamerą 640x480) kosztuje z wysyłką 350 zł (http://teleskopy.pl/product_info.php?pr ... _walizk%B1)

Oferta cenowa dotyczy zamówień z hasłem "Promocja".
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
deddman1
Posty: 250
Rejestracja: 29 wrz 2010, 16:40
Imię: Bartek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 112RedRed160Saulosi
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: deddman1 »

a ja tu kupowalem adaptery m42 na gwint canona- za taka kase nigdzie nie kupisz
DIY elektronika elektryka przezwajanie silników czyli zabawa drutami :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy internetowe”