Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Świat Krewetek - Garnella

Co i gdzie można kupić przez sieć. Reklamowanie własnego sklepu/firmy w tym dziale jest zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę - do tego jest dział Autoreklama).

Moderator: Administracja

-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Świat Krewetek - Garnella

Post autor: -donio- »

http://www.swiatkrewetek.pl/

Doprecyzowanie tytułu - zulix
Ostatnio zmieniony 27 lut 2011, 21:44 przez -donio-, łącznie zmieniany 1 raz.
aruux
Posty: 240
Rejestracja: 19 sty 2011, 15:56
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Trzciana
Akwarium: 22l raczkarium
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: aruux »

Fajna stronka i fajne ceny krewetek :lol:
Awatar użytkownika
kamilxdpl
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2011, 21:08
Imię: Kamil
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 64l 2x , 30l
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: kamilxdpl »

nigdy niepomyślałbym że są takie drogie krewetki :)
oczywiście są też fajne i tanie :P
Kiedy nastał dzień piąty - Pan Bóg powiedział: "Niech powstaną wodne stworzenia - duże i małe - i niech zapełnią wszystkie wody. Niech w nich pływają i niech będzie ich coraz więcej." Tak powstało wiele, wiele ryb i różnych morskich stworzeń.
rafal.gorzow
Posty: 106
Rejestracja: 28 lut 2011, 21:51
Imię: Rafał
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Akwarium: 460, 450, 112, 64
Płeć:
Wiek: 44
Kontakt:

Post autor: rafal.gorzow »

Sklep osobiście sprawdziłem i mogę polecić. Kontakt bardzo dobry, wysyłka błyskawiczna (PKP). Krewetki były u mnie następnego dnia po dokonaniu wpłaty. Ceny - jak widzicie - dobre (można porównać z innymi spredawcami na Allegro), takiego wyboru pokarmów i minerałów dla krewetek nie ma chyba w żadnym sklepie, dodatkowo są rabaty dla stałych klientów oraz bezpłatna wysyłka przy zakupach na kwoty powyżej 500 zł, więc warto zamówić wspólnie, jeśli jest bezpośrednie połączenie PKP z Toruniem.
Po pierwszym zakupie, zdecydowanie polecam. Jeśli coś się zmieni po kolejnych zamówieniach, na pewno o tym poinformuję.
Obrazek
Patryk

Post autor: Patryk »

Ja osobiście słyszałem wiele złego na temat tego sprzedawcy sam sprawdziłem również nie polecam brak gratisów lub też rabatów , słabo zabezpieczone krewetki jednym słowem nie polecam kupować u tego Pana krewetek.
Awatar użytkownika
MST
Posty: 1725
Rejestracja: 12 maja 2010, 20:19
Imię: Bartosz
Lokalizacja: zewsząd
Akwarium: chwilowo brak
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: MST »

Również słyszałem wiele złego i sam przy pierwszym kontakcie zrezygnowałem z zakupu ze względu na arogancję i chamstwo tegoż "hodowcy". Co do wyboru to nie ma się co dziwić, skoro Garnella jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów Mosury i BWS to nie dziwne, że ma wszystkie ich produkty. Co do cen to bym się spierał, czy oby tak tanio, a i z pewnością, że otrzymamy zamawianą gradację też jest różnie (przykładowo zamiast S można dostać A). :/
Patryk

Post autor: Patryk »

Dokładnie zgadzam sięz MST, arogancja i chamstwo do klientów odstrasza z zakupów w tym sklepie. Dodatkowo oczernianie innych hodowców czy też kłamanie na ich temat nie jest na miejscu....
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

Patryk, Mówisz o dyskusji na temat jednego z hodowców?
Patryk pisze:brak gratisów lub też rabatów
rafal.gorzow pisze:dodatkowo są rabaty dla stałych klientów oraz bezpłatna wysyłka przy zakupach na kwoty powyżej 500 zł,
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

-donio- nie bardzo łapię o co Ci chodzi w ostatnim poście?
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

Patryk, pisze że w sklepie brak rabatów a rafal.gorzow, wpoprzednim poście napisał że są rabaty
michal.l
Posty: 54
Rejestracja: 09 sty 2011, 23:03
Imię: michał
Lokalizacja: myślenice
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: michal.l »

Jest rabat dla stałych użytkowników innego forum,co do sklepu się nie wypowiem...
Patryk

Post autor: Patryk »

My rabatu nie otrzymaliśmy a rabat tak jak mówił kolega dla stałych lub dla tych którzy zachwalają tego sprzedawca a bluźnią po innych na pewnym forum.
rafal.gorzow
Posty: 106
Rejestracja: 28 lut 2011, 21:51
Imię: Rafał
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Akwarium: 460, 450, 112, 64
Płeć:
Wiek: 44
Kontakt:

Post autor: rafal.gorzow »

Nie tylko dla użytkowników innego forum (tego rabatu nie mam, mimo że jestem użytkownikiem), ale jest rabat który rośnie wraz z wydaną kwotą w tym sklepie.

Co do gratisów - prócz gratisowej przesyłki dostałem również gratis w postaci krewetki CR SS, więc chyba tak źle nie jest. A krewetki przyszły ładne.
Obrazek
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

Patryk, Dziwne by było gdyby każdy dostawał rabat, zachwalanie to przecież chyba forma reklamy :> a co do tego bluźnienia (jeżeli myślimy o tym samym) to mam mieszane uczucia.
rafal.gorzow pisze:Nie tylko dla użytkowników innego forum (tego rabatu nie mam, mimo że jestem użytkownikiem),
granella pisał że rabat jest dla aktywnych użytkowników
Awatar użytkownika
Pyszczak
Posty: 1407
Rejestracja: 15 lut 2010, 7:47
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30l ; 40l
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pyszczak »

Znalazłem bardzo fajny filmik o tym sklepie: http://www.youtube.com/watch?v=Z4hn8vQS ... re=related
Jako sama hodowla to imponująca :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy internetowe”