Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Pelvicachromis subocellatus "Moulondo"

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sebastian1995
Mecenas
Posty: 545
Rejestracja: 02 lut 2010, 15:08
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Jarosław
Akwarium: 375L :)
Płeć:
Wiek: 28

Pelvicachromis subocellatus "Moulondo"

Post autor: Sebastian1995 »

Witam od grudnia posiadam ciekawe rybki których chyba nie ma jeszcze na naszym forum ;) A więc przedstawiam parkę Pelvicachromis subocellatus "Moulondo", parka jest młoda , kilka razy złożyła już ikrę , nie próbowałem jeszcze nic odchować, karmione głównie pokarmami roślinnymi dobrej jakości , czasami trochę mięsa jak artemia lub serca że szpinakiem. Żyją w akwarium 112l , parkę można też trzymać w mniejszym bo gatunek ten jest spokojny i niezbyt duży ;) oto zdjęcia , robione telefonem i w dzień słoneczny dlatego taka jakość , akurat wtedy wzięło je na zaloty. Jak ktoś lubi fotografować i ma sprzęt to zapraszam po lepsze zdjęcia ;p
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Sebastian1995 pisze:Jak ktoś lubi fotografować i ma sprzęt to zapraszam po lepsze zdjęcia
Byłoby na kalendarz 2019 :D
Awatar użytkownika
Sebastian1995
Mecenas
Posty: 545
Rejestracja: 02 lut 2010, 15:08
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Jarosław
Akwarium: 375L :)
Płeć:
Wiek: 28

Post autor: Sebastian1995 »

zulix, zulix to zapraszam do Jarosławia odwiedzić dawne Zagłębie akwarystyki podkarpackiej ;p z pewnością znalazłoby się też kilku entuzjastów złocistego trunku przy sesji fotograficznej :p
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Sebastian1995 pisze:to zapraszam do Jarosławia odwiedzić dawne Zagłębie akwarystyki podkarpackiej
Kiedyś pisałem, że chętnie odwiedziłbym "grupę jarosławską" to jedynym chętnym był renio36 z Lubaczowa. Dotrzymałem słowa i odwiedziłem jednoosobową grupę reprezentantów :)

Na razie do Jarosławia się nie wybieram a i tak nie miałoby to przełożenia na kalendarz ponieważ na pewno lepszych zdjęć bym nie zrobił.
Awatar użytkownika
Sebastian1995
Mecenas
Posty: 545
Rejestracja: 02 lut 2010, 15:08
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Jarosław
Akwarium: 375L :)
Płeć:
Wiek: 28

Post autor: Sebastian1995 »

Jakościowo z pewnością lepsze niż telefonem ;p odziwo rybki są bardzo spokojne i majestatyczne więc dość łatwe w fotografii skoro nawet telefon udaje się zrobić jakieś przyzwoite zdjęcia ;p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mieszkańcy akwarium i rośliny”