Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Strona polskiego aquadesigner'a Norberta Sabata

Odsyłacze do poradników, do ciekawostek, do innych forów...(dot. akwarystyki). Prosimy nie podawać tylko linków ale w kilku zdaniach opisać wcześniej co znajduje się pod danym linkiem (pomoże to później opcji "szukaj").

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Strona polskiego aquadesigner'a Norberta Sabata

Post autor: cherry_ukasz »

Poniżej link do strony znanego polskiego aquadesinger'a. Człowiek znany w świecie, tworzy piękne akwaria naturalne. Polecam jego stronkę.
www.aquadesign.pl
Morskie klimaty 126 litrów - Cherryreef v.2.0

Obrazek
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

widziałem już tę stronkę , gościu naprawdę ma talent i wiedzę na ten temat :)
Takim się chyba trzeba urodzić :)
Lub , tylko trening czyni mistrzem :)
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: cherry_ukasz »

Zgodzić się muszę z tym, że trzeba mieć po prostu "1000 pomysłów" na minutę i jakąś tam wyobraźnię, żeby te pomysły urzeczywistnić.
A druga sprawa to na pewno to, co napisałeś - trening czyni mistrza :) widzę to po sobie ;)

Smutne jest tylko to, że Norbert coś tam przebąkuje, że się wypala wewnętrznie :(
Morskie klimaty 126 litrów - Cherryreef v.2.0

Obrazek
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Zawsze odkąd znam dorobek Pana Norberta uważałem go za mistrza. Ta aranżacja ze skalarkami kiedyś powaliła mnie na kolana. A poza tym ta jakość fotografii...
Niestety to jest ten poziom, którego nigdy nie osiągnę. Do wszystkiego trzeba mieć talent.
Mam nadzieję, że Norbert mimo wypalenia nie zejdzie do mojego poziomu :P . Chciałbym jeszcze trochę nacieszyć oko kolejnymi pomysłami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co w necie piszczy ”