Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

serwery dedykowane za 15 zł

Odsyłacze do poradników, do ciekawostek, do innych forów...(dot. akwarystyki). Prosimy nie podawać tylko linków ale w kilku zdaniach opisać wcześniej co znajduje się pod danym linkiem (pomoże to później opcji "szukaj").

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
plonez
Posty: 113
Rejestracja: 21 cze 2010, 18:04
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów/Nowe Miasto
Akwarium: 112l
Płeć:
Wiek: 44
Kontakt:

serwery dedykowane za 15 zł

Post autor: plonez »

W ofercie ovh pojawiły się serwery dedykowane KS 2G w cenie ,,kebaba'' (jak to piszą na forum ovh).
http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/kimsufi.xml
Daje cynk, bo siedzący w temacie wiedzą ocb (jaka to okazja).
Można się zastanowić czy forum nie przenieść z współdzielonego na dedyka (większe możliwości).
Sam zamówiłem 2 tygodnie temu i czekam na aktywacje. Na ten moment zamówienia wstrzymane, ale powrócą po ustabilizowaniu sytuacji (rzucili się Polacy, jak przy otwieraniu oddziałów Media Markt, czy Biedronek :P).
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

plonez pisze:Na ten moment zamówienia wstrzymane, ale powrócą po ustabilizowaniu sytuacji (rzucili się Polacy, jak przy otwieraniu oddziałów Media Markt, czy Biedronek :P ).
Myślę, że jak ktoś zatrzęsie rynkiem to ofert będzie zdecydowanie więcej. W większości ofert internetowych (nawet prywatnych) za tę samą cenę rosną poważnie możliwości. Co do ofert promocyjnych to osobiście jestem daleki od entuzjazmu. Czasem jest to sposób na zniewolenie kogoś na lata :P

Tak czy siak trzeba obserwować :P

Niedługo będzie można postawić dedyka za darmo u siebie a przyłącze sieci wydoli taki ruch :P Wiele osób ma serwery na linuchu w domu. Oczywiście taki pomysł ma też poważne wady, choćby proceduralne (zmiana osoby odpowiedzialnej na serwerach zewnętrznych wymaga zero zachodu, wyniesienie serwera od kogoś z domu już więcej) a więc raczej nie będzie nigdy brany pod uwagę.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co w necie piszczy ”