Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Kto wygrał ADE w tym roku, podobno Polak.

Odsyłacze do poradników, do ciekawostek, do innych forów...(dot. akwarystyki). Prosimy nie podawać tylko linków ale w kilku zdaniach opisać wcześniej co znajduje się pod danym linkiem (pomoże to później opcji "szukaj").

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
adeptmarine
Posty: 23
Rejestracja: 24 sie 2013, 13:06
Imię: Marcin Bielak
Lokalizacja: Mława
Akwarium: 360L+120L+27L
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: adeptmarine »

OT. Cóż nie będę komentował swojej decyzji o "odejściu" z holendra.
Ja raczej widzę to jako porażkę niż wygraną, porażkę Polskiej akwarystyki która zmierza w złym kierunku. Mam nadzieję, że pozwolicie pisać mi swoje wypociny mimo, że w podkarpackim nigdy nie byłem :-)

Wracając do tematu mnie też się podobają akwaria żabojada, ale zobaczycie, że w obecnym roku zrobił modelarski projekt nie podobny do swoich wcześniejszych prac.

Wygrana mu się należała za całokwształt i obecne akwarium. Ale już ktoś zauważył, że co roku gdy ADA chce zwiększyć sprzedaż swoich produktów w danym kraju to jego uczestnicy są wynoszeni na wyższe miejsca, jak to miało miejsca z nami, brazylijczykami czy też obecnie francuzami. No bo przecież ciężko ocenić jest kto jest 1, skoro pierwsza 100 prac jest na światowym poziomie i większość mają wszystko dopracowane włącznie ze zrobienie fotki, co u mnei kuleje niestety.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

adeptmarine pisze:Mam nadzieję, że pozwolicie pisać mi swoje wypociny mimo, że w podkarpackim nigdy nie byłem :-)
Kiedyś może będziesz :) - zapraszamy.
Ostatnimi czasy jak widać po rejestracjach forum robi się bardziej ogólne niż lokalne ale nie stanowi to chyba żadnego problemu :)
PeeN150
Posty: 19
Rejestracja: 30 paź 2013, 22:54
Imię: Piotr
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: PeeN150 »

adeptmarine pisze: Ja raczej widzę to jako porażkę niż wygraną, porażkę Polskiej akwarystyki która zmierza w złym kierunku.


Niestety tak to jest kiedy forum jest dla firmy a nie dla ludzi :( tak samo skończyło inne forum zależne od firmy. Cieszmy się że są miejsca gdzie można spokojnie pogadać bez obaw.
Awatar użytkownika
duch amazonski
Posty: 1932
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:44
Imię: Darek
Lokalizacja: LUBLIN
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: duch amazonski »

zulix pisze:
adeptmarine pisze:Mam nadzieję, że pozwolicie pisać mi swoje wypociny mimo, że w podkarpackim nigdy nie byłem :-)
Kiedyś może będziesz :) - zapraszamy.
Ostatnimi czasy jak widać po rejestracjach forum robi się bardziej ogólne niż lokalne ale nie stanowi to chyba żadnego problemu :)
Dobrze jest się uczyć od profesjonalistów. Więc wala ludziska jak do wyroczni. Sam jestem tego przykładem. Bywałem na kilku innych forach, słabych merytorycznie, brak elementarnej wiedzy użytkowników próbujących doradzać w każdej dziedzinie.
Tutaj strach się odezwać by nie wyjść na totalnego dyletanta.
Ale jest mnóstwo świetnych opracowań pomocnych w poznaniu akwarystyki roślinnej.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

duch amazonski pisze:Dobrze jest się uczyć od profesjonalistów.
Mam nadzieję, że nie wszyscy profesjonaliści, którzy zrazili się do jakiegoś forum zrazili się w ogóle do forów i dane będzie nam ich gościć. Nic tak nie rozwija wiedzy jak dyskusja i analizowanie własnych doświadczeń, przypadków i eksperymentów.
duch amazonski pisze:Tutaj strach się odezwać by nie wyjść na totalnego dyletanta.
Nie przesadzajmy bo nikt nie będzie pisał jak się wszyscy będą bać :ale jaja:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez zulix, łącznie zmieniany 1 raz.
debrzyna
Posty: 2931
Rejestracja: 11 mar 2011, 18:18
Imię: Janusz
Lokalizacja: Puszcza Sandomierska
Akwarium: 350, 250
Płeć:
Wiek: 73
Kontakt:

Post autor: debrzyna »

duch amazonski, Jakbyś znał wszystkie wpisy na tym forum to strach by Cie opuścił :D
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

debrzyna pisze: Jakbyś znał wszystkie wpisy na tym forum to strach by Cie opuścił
A tu masz racice. Poziom wpisów jest od... żenującego do profesjonalnego :) czyli "dla każdego coś miłego"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co w necie piszczy ”