Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Mieszkanie do wygrania

Odsyłacze do poradników, do ciekawostek, do innych forów...(dot. akwarystyki). Prosimy nie podawać tylko linków ale w kilku zdaniach opisać wcześniej co znajduje się pod danym linkiem (pomoże to później opcji "szukaj").

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Andrzej67
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2020, 12:55
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Mieszkanie do wygrania

Post autor: Andrzej67 »

Witam serdecznie, czy ktoś z Was słyszał o nowej lokacie Banku Spółdzielczego w Lubaczowie? :) Byłem wczoraj w placówce w Rzeszowie i okazało się, że zakładając Autolokatę 13 można wygrać mieszkanie w Rzeszowie :D Wystarczy do 6 sierpnia założyć lokatę na rok za min. 2 tys. zł, a dzięki temu weźmiemy udział w losowaniu, w którym do wygrania jest wiele cennych nagród, np. samochód osobowy Toyota Yaris, czy mieszkanie na Osiedlu Karoliny... Ja też nie wierzyłem, że to prawda, ale wystarczy wejść na ich stronę i wpisać "Autolokata 13" i tam znajdują się szczegółowe informacje. Może ktoś skorzysta :)
TwinSmark
Posty: 25
Rejestracja: 29 mar 2018, 23:44
Imię: Kris
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: TwinSmark »

Mam rzeżączkę i kocham ją całym sercem, zatem wytłumacz mi Andrzeju, jak ci na imię - po co mi mieszkanie?
Awatar użytkownika
derstly001
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 10:49
Imię: Oliwia
Lokalizacja: Białystok
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: derstly001 »

TwinSmark pisze:Mam rzeżączkę i kocham ją całym sercem, zatem wytłumacz mi Andrzeju, jak ci na imię - po co mi mieszkanie?
Hahhahahahahah, made my day :D
Odwaga jest to wiedza o tym, czego się bać, a czego nie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co w necie piszczy ”