Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Film o akwarium typu holenderskiego

Odsyłacze do poradników, do ciekawostek, do innych forów...(dot. akwarystyki). Prosimy nie podawać tylko linków ale w kilku zdaniach opisać wcześniej co znajduje się pod danym linkiem (pomoże to później opcji "szukaj").

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Film o akwarium typu holenderskiego

Post autor: krzysiekb4 »

Dla tych co nie dostają powiadomień z serwisu SRWiA zamieszczam ciekawy filmik:
http://www.tvp.pl/bialystok/edukacja/ko ... 10/3486388

Edit:
Szczególnie trafne jest ostatnie zdanie :
"Akwarium może mieć każdy, ale akwarystą trzeba się urodzić" :)
Ostatnio zmieniony 22 gru 2010, 18:15 przez krzysiekb4, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pyszczak
Posty: 1407
Rejestracja: 15 lut 2010, 7:47
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30l ; 40l
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pyszczak »

WoW to 800l robi duże wrażenie...Od razu widac ze ten gość(pan jak kto woli) zna sie na rzeczy, sam skleić takie cudo, no i rzeczywiście, zeby utrzymac takie akwarium, przez długi okres czasu w takim stanie, jak dla mnie szacunek dla gościa i dla jego zony, która przez te kilka dni czuwała nad akwarium.... :P
tak jak powiedział:,,Bardziej się interesuje roslinami niz rybkami", ale rybki tez ma fajne, mi szczególnie do gusty przypadły kiryski-tylko pozazdrościć... :)

Sam osobiście chciałbym aby moja historia z akwarystyką była taka sama jak tego pana :mrgreen: , on zaczynał od małego akwa 350l(jak dla mnie rzeczywiście małego :D ) i skończył na 800l-ja w takim razie zacząłem od mini akwa, a i może skocze na czyś wiekszym... ;) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co w necie piszczy ”