Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Zaprzyjaźnione fora akwarystyczne i inne serwisy

Odsyłacze do poradników, do ciekawostek, do innych forów...(dot. akwarystyki). Prosimy nie podawać tylko linków ale w kilku zdaniach opisać wcześniej co znajduje się pod danym linkiem (pomoże to później opcji "szukaj").

Moderator: Administracja

Zablokowany
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Zaprzyjaźnione fora akwarystyczne i inne serwisy

Post autor: zulix »

W ślad za dyskusją dot. wzajemnej reklamy forów poprzez banerki reklamowe zainaugurowaną przez kol. Alai z ZFA będę zamieszczał w tym poście banerki reklamowe "zaprzyjaźnionych forów akwarystycznych i pokrewnych". Kolegów z administracji tych forów prosiłbym o przesłanie mi kodu banerków. Kolejność zamieszczanych banerków będzie wg kolejności zgłoszeń.

Myślę, że musimy zdefiniować pojęcie "zaprzyjaźnionego forum". Według mnie to takie forum z którego ktoś, najlepiej z administracji aktywnie uczestniczy w naszym forum i odwrotnie ktoś z nas aktywnie uczestniczy w życiu tamtego forum. Uczestniczący w forach i z naszej i z tej drugiej strony w podpisie mają link (bądź banerek) do forum - stąd takie sygnaturki nie mogą być zabronione. Oczywiście na drugim forum też powinna się gdzieś pojawić informacja "o przyjaźni". Myślę, że w przyszłości poskutkuje to wspólnymi projektami zaprzyjaźnionych forów.

Nie będziemy szli "na ilość" banerków i sztuczne udawanie jacy to jesteśmy zaprzyjaźnieni z wszystkimi, tylko na jakość współpracy stąd zgłoszenie "dla zasady" tj. nie spełniające powyższej definicji nie będzie przyjęte.

No to zaczynamy:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Co w necie piszczy ”