Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Startuje Małopolskie forum akwarystyczne

Odsyłacze do poradników, do ciekawostek, do innych forów...(dot. akwarystyki). Prosimy nie podawać tylko linków ale w kilku zdaniach opisać wcześniej co znajduje się pod danym linkiem (pomoże to później opcji "szukaj").

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
piotrkovski
Posty: 263
Rejestracja: 03 paź 2010, 11:31
Imię: Marcin
Lokalizacja: Gorlice
Płeć:

Startuje Małopolskie forum akwarystyczne

Post autor: piotrkovski »

Zapraszam do siebie, narazie troszkę pusto, ale dopiero dziś ruszyło.
Jutro troszkę czasu nad tekstami spędzę...Małopolskie forum akwarystyczne

zmiana tytułu - zulix
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2012, 12:06 przez piotrkovski, łącznie zmieniany 5 razy.
aruux
Posty: 240
Rejestracja: 19 sty 2011, 15:56
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Trzciana
Akwarium: 22l raczkarium
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: aruux »

Coś nie hula link ;)
Awatar użytkownika
piotrkovski
Posty: 263
Rejestracja: 03 paź 2010, 11:31
Imię: Marcin
Lokalizacja: Gorlice
Płeć:

Post autor: piotrkovski »

Powinno działać, na domowym blaszaku mi wywala błąd 000webhost, chociaż czyściłem wszystko z przeglądarki włącznie z jej reinstalacją, ale na umpc znowu działa bdb, jak i na pda, dojdzie do tego że blaszak będzie stał bezużyteczny a ja będę zmuszony do pracy na q1 :|
aruux
Posty: 240
Rejestracja: 19 sty 2011, 15:56
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Trzciana
Akwarium: 22l raczkarium
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: aruux »

Już działa :)
Jak się wchodzi to tak pusto (dziwnie) heh, ale w końcu to początek ;)
Awatar użytkownika
piotrkovski
Posty: 263
Rejestracja: 03 paź 2010, 11:31
Imię: Marcin
Lokalizacja: Gorlice
Płeć:

Post autor: piotrkovski »

No i chwilowo nie ma jeszcze nikogo do pomocy, ale mooże się to zmieni :mrgreen: oo padł rekord osób online 5 :D jeszcze sporo pracy wymaga, w ogóle grafiki nie ma jeszcze, praktycznie nic nie ma... może w nast tygodniu nabierze forum kolorów itd. Czy może najpierw zacząc od pozycjonowania?
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

piotrkovski pisze:Czy może najpierw zacząc od pozycjonowania?
To byłaby największa głupota. Nasze forum nigdy nie było pozycjonowane i jak widać dobre tematy same windują pozycję w googlu.
Czasem trzeba być psychologiem i ocenić jak pewne rzeczy zostaną przyjęte przez ludzi i nie kierować się krótkotrwałym zyskiem. Jak mnie TP S.A. oszukała to teraz nawet jakby mi dawali ofertę za darmo tu już mam ich w głębokim poważaniu. I to przekłada się na wszelkie dziedziny życia.

Jak kiedyś szukałem pewnych rzeczy i co chwilę wchodziło mi forum, nazwijmy go XYZ i oczywiście gdy kliknąłem to nie znalazłem informacji nauczyłem się olewać w ogóle to forum. Tamto forum było odwiedzane wtedy około 100 000 razy a postów mieli 2000 - polecam zobaczyć jak jest u nas. Obecnie dogorywa bo chyba już większość, którzy się nacięli nawet tam nie zagląda mimo, że mogły się pojawić ciekawe teksty. Są już po prostu spaleni. No i na listach google forum już praktycznie nie istnieje.

Dla mnie pozycjonowanie to oszustwo: udawanie, że strona jest lepsza niż jest. A jak ktoś zostanie oszukany to szybko tam nie wróci. Przez pozycjonowanie stron często w necie nie idzie nic znaleźć bo wchodzi samo barachło. Dla mnie jest to wręcz działanie nieetyczne.

Proponuję dbać o rozwój forum poprzez pisanie wszystkiego co się da, wyszukiwanie ciekawych tekstów na różnych forach i proszenie ich autorów o możliwość udostępnienia, dodanie do sygnaturki banerka forum i udzielanie się na wielu forach. Przyznaję, że jak np. na forum Y lub X widziałem, że temat napisał gość z Rzeszowa to zawsze próbowałem napisać w temacie własny post licząc, że osoba to zobaczy i kliknie. Nie pisałem pw, ani w inny sposób nie spamowałem, ale ta metoda jest skuteczna.

P.S. Nie radzę robić naboru do administracji jak to widziałem w temacie na forum. Najdzie ci niedopieszczonych dzieciaków co zrobi ci złą robotę. Na początku jesteś w stanie sam to opanować, później dobierzesz sobie kogoś z tych, których już poznałeś - być może nawet na naszym forum. Na forach dotyczących obsługi forów wiele jest tematów jak to "administracja się pokłóciła" i co z tego wyszło. Radziłbym uniknąć "łapanki"
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
Alai
Mecenas
Posty: 433
Rejestracja: 22 mar 2010, 19:55
Imię: Paweł
Lokalizacja: Szczecin
Akwarium: Dyskowce: 1100+500
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Alai »

Moja rada jest taka, byś nie wchodził już w silnik SMF 1.x ponieważ nie dość że jest przestarzały to jest już ślepym zaułkiem. Póki forum nie jest rozwinięte to przeskocz na SMF 2.0 RC5 (zaraz ma być wersja produkcyjna) i zobaczysz różnicę na +
Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne
www.akwa.szczecin.pl
Awatar użytkownika
piotrkovski
Posty: 263
Rejestracja: 03 paź 2010, 11:31
Imię: Marcin
Lokalizacja: Gorlice
Płeć:

Post autor: piotrkovski »

up, po kilku perypetiach i problemach, myślę że forum jest prawie gotowe ;)
piotr77

Post autor: piotr77 »

Marcin z checia tam zagladne i sie nawet zarejestruje ;)
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Tym razem niestety nie pomogę. Dlaczego?

Od kilku miesięcy miałeś w podpisie adres do forum. Stąd zajrzałem i nawet się zarejestrowałem i coś tam dopisywałem (jako drugi po tobie użytkownik). Teraz nawet zalogować się nie mogę bo oczywiście zostałem wyczyszczony. Uważam to za mało poważne.
Trzeci raz się nie będę rejestrował.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
piotrkovski
Posty: 263
Rejestracja: 03 paź 2010, 11:31
Imię: Marcin
Lokalizacja: Gorlice
Płeć:

Post autor: piotrkovski »

zulix, nie dziwie się Tobie, nic się tam od kilku tygodni nie działo, nikt nie zaglądał etc. Ale tym razem mam nadzieję że będzie inaczej i lepiej ;) A usunięcie użytkowników było związane oczywiście z moją niewiedzą, ale teraz powinno być lepiej, i może kiedyś tam jeszcze nas zaszczycisz obecnością ;)
michal.l
Posty: 54
Rejestracja: 09 sty 2011, 23:03
Imię: michał
Lokalizacja: myślenice
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: michal.l »

coś mail aktywacyjny nie chce dojść ...
Awatar użytkownika
piotrkovski
Posty: 263
Rejestracja: 03 paź 2010, 11:31
Imię: Marcin
Lokalizacja: Gorlice
Płeć:

Post autor: piotrkovski »

michal.l pisze:coś mail aktywacyjny nie chce dojść ...
to fakt, jeszcze nie rozgryzłem gdzie jest błąd i w związku z tym aktywację @ wyłączyłem, mam nadzieje że nie będzie napadu botów ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co w necie piszczy ”