Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Sklep Ribka z Olx.

Tutaj proponujemy zamieszczać i komentować oferty własne lub znalezione w sieci na portalach ogłoszeniowych, aukcyjnych typu (allegro, olx, e-bay, ali...).

Moderator: Administracja

Regulamin forum
Obrazek
spartiata89
Posty: 211
Rejestracja: 21 sty 2013, 20:13
Imię: Mati
Lokalizacja: Kańczuga
Akwarium: 48L->112L->200
Płeć:
Wiek: 34

Re: Sklep Ribka z Olx.

Post autor: spartiata89 »

Nie jest to duża kwota więc jakoś to przełknę ewentualnie są odpowiednie służby którym to zgłoszę ażeby gość ludzi w balona nie robił.
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Re: Sklep Ribka z Olx.

Post autor: dawo »

Ludzie nie kupujcie tak na pałę ryb poprzez internet, nie róbcie wpłat bez rozeznania co to za sprzedawca, popytajcie kogoś czy to tutaj czy na innym forum o sprzedającego, co z tego, że ktoś ma długą piękną listę ryb do sprzedaży z pięknymi fotkami za wspaniałą cenę jak nigdy tej ryby nie dostaniecie. Przed zakupem proponuję poczytać popytać aby później uniknąć problemów.
spartiata89
Posty: 211
Rejestracja: 21 sty 2013, 20:13
Imię: Mati
Lokalizacja: Kańczuga
Akwarium: 48L->112L->200
Płeć:
Wiek: 34

Re: Sklep Ribka z Olx.

Post autor: spartiata89 »

Ja tylko ostrzegam innych bo kupowałem już od typka ale ostatnio leci coś w balona, mam gościa dane to raz a dwa dzisiaj nikt nie jest anonimowy w sieci :)
spartiata89
Posty: 211
Rejestracja: 21 sty 2013, 20:13
Imię: Mati
Lokalizacja: Kańczuga
Akwarium: 48L->112L->200
Płeć:
Wiek: 34

Re: Sklep Ribka z Olx.

Post autor: spartiata89 »

Ryby dotarły więc niby wszystko ok. Jednak ostatnio coś ciężki kontakt z gościem i jak zwykle pisze że wysyłał smsa którego nie wysłał. Ja już pewnie u niego nie zaryzykuję z kupnem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedawcy na portalach ogloszeniowych”