Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Dillerzy roślin z Allegro

Tutaj proponujemy zamieszczać i komentować oferty własne lub znalezione w sieci na portalach ogłoszeniowych, aukcyjnych typu (allegro, olx, e-bay, ali...).

Moderator: Administracja

Regulamin forum
Obrazek
ODPOWIEDZ
Szyszka
Posty: 517
Rejestracja: 06 wrz 2016, 17:09
Imię: Szyszka
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 31

Dillerzy roślin z Allegro

Post autor: Szyszka »

Dodam od siebie dwóch sprzedawców roślin u których bardzo często kupuję i w zasadzie wszystkie rośliny mam od nich :)
Sporo osób tutaj nie wie jak to wszystko wygląda i po prostu nie chce się naciąć na jakiegoś ciecia dlatego ja od siebie polecam tych dwóch panów i zamieszczam dwa losowe unboxingi paczek z roślinami (tak serio to jedyne jakie mam).

aquaanet_com_pl
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... 13&order=m

- tak jak w opisie dostajemy cięte sadzonki ileś cm, jeżeli są mniejsze to jest ich więcej
- koszyki są w większości z uprawy emersyjnej ale ładnie się wszystko przyjmuje i wymienia liście (przynajmniej Żabienice)
- ZAWSZE jest gratis w postaci mchu :D
- nie ma glonów, ani ślimaków
- solidne zabezpieczenia antyzimowe

aquamaniac
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... 54&order=m

- sadzonki jak wyżej
- bardzo ładne i duże rozety Pistii i Limnobium - jak ktoś szuka to tylko u niego
- niestety rośliny mają ślimaki bardzo często
- gratis z reguły w postaci dodatkowej jednej sadzonki czegoś co zamówiliśmy i co jest w miarę tanie (np. 2x zwartka to 3 jest jako gratis)

Paczki są zawsze dobrze zabezpieczone, dwie poniższe były zamawiane w styczniu gdzie momentami w Polsce było -20 stopni a nawet lepiej ;)
Oczywiście nie żydzimy i zamawiamy kurierem :P

Paczka 1:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Paczka 2:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak dla mnie to opłacalne, w mieście nie mam co liczyć na taki wybór i cenę :P

Nigdy nic nie przyszło zmarznięte, uschnięte czy coś. Jedyne co mi się po prostu nie przyjęło to wszelkie "trawy" typu Eleocharis, Lilaeopsis i to raczej z racji słabego światła.

Także jakby ktoś potrzebował roślin to polecam od nich brać ;)

W razie potrzeby będę aktualizowała temat "unboxingami" czy coś.
Awatar użytkownika
Gdl
Mecenas
Posty: 199
Rejestracja: 09 gru 2012, 18:07
Imię: Marcin
Lokalizacja: okolice Leżajska
Akwarium: 300l+250l+112l+54l
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Gdl »

Z aquaanet_com_pl też często kupowałem różne rośliny, fajny wybór jak na okolicę. Sklep jest w Stalowej woli i można sobie podjechać jak ktoś ma nie daleko :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedawcy na portalach ogloszeniowych”