Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Sprzedarz ryb do sklepów?

Tu możesz pisać na każdy temat, ale zgodnie z regulaminem :)

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
dood94
Posty: 211
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:42
Lokalizacja: Dąbrowa
Płeć:
Wiek: 29

Sprzedarz ryb do sklepów?

Post autor: dood94 »

Nie wiem czy to dobry dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie do odpowiedniego, ale chciałbym się dowiedzieć czy w każdym sklepie zoo w Rzeszowie mogę sprzedać swoją obsadę :niepewny: ?? Jeśli nie wszystkie przyjmują to proszę o nazwy tych w których mogę dokonać sprzedaży. :P

Poprawiono tytuł aby był bardziej jednoznaczny - zulix
Ostatnio zmieniony 04 sie 2009, 12:36 przez dood94, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7057
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

W sumie to nie każdy sklep który prowadzi sprzedaż ryb musi je kupowac wiec jeśli masz takowe to napewno kupi choc cena niebedzie zapewne za wysoka, pytanie jeszcze jakie ryby ci zbywają i jaka ilośc i cena, popytaj napewno znajdziesz sklep który bedzie to od ciebie odbieral oczywiście to jak wybarwione masz ryby jest też bardzo ważne ;)
Markiz

Post autor: Markiz »

Ja zazwyczaj sprzedawałem w Res-Galu i nie było z tym problemów-ale myślę że w Reducie też ci wezmą :D
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7057
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

każdy sklep w sumie weźmie bo każdy musi miec a przeciez to co pływa w klepowych akwariach to wduzej mierze to co przyniosią do sklepów hodowcy, przynajmniej jesli chodzi o taką podstawe jak choćby żyworódki, skalary, glonojady, kirysy czy neony
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: cherry_ukasz »

Ale to różnie bywa. Niektórzy mogą wziąć, ale nie koniecznie zapłacić...z tym też się spotkałem, że chciałem sprzedać (w dawnym Res-galu) to powiedzieli, że wezmą, ale za darmo! od tamtej pory nie chodzę i nie pytam już nigdzie...
Morskie klimaty 126 litrów - Cherryreef v.2.0

Obrazek
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

Lepiej się wymienić, bo nie każdy sklep jest chętny wypłacać gotówkę :looka: . Ja np. wymieniam się za krewetki rc, ob lukam gdzie najniższa cena (za krewetki) i się zamieniam :D .
dood94
Posty: 211
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:42
Lokalizacja: Dąbrowa
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: dood94 »

Ja najchętniej bym sell'ną 90% mojej obsady z 100l cos innego dokupił jakieś razborki albo "cuś" :rotfl:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy z sensem i bez ”