Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

coś miedzy towarzyskim a roślinnym

Tu możesz pisać na każdy temat, ale zgodnie z regulaminem :)

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
Damian23111
Posty: 1476
Rejestracja: 13 lut 2010, 21:45
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Akwarium: 600
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Damian23111 »

boggi,
A.WILCZEK pisze:za pisownie przepraszam staram się ale posiadam taka specyficzna przypadłość niestety;(
Zenonzlasu

Post autor: Zenonzlasu »

Nom, pisownia fatalna (przypadłość przypadłością, ale wystarczy spellchecker do przeglądarki), ale za to bardzo podoba mi się pomysł z niewielkimi rybkami. Małe ryby w dużym akwarium dodatkowo dokładają się do wrażenia przestrzeni - gdy ma się półmetrowe arowany czy sumy nawet w 3000 litrów to i tak jest wrażenie welonki w kuli. Będę trzymał kciuki.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2012, 19:21 przez Zenonzlasu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

Damian23111 pisze:boggi,

A.WILCZEK napisał/a:
za pisownie przepraszam staram się ale posiadam taka specyficzna przypadłość niestety;(
Na taką przypadłość można zainstalować Mozillę i jest po kłopocie.
Teraz to wszyscy wygodni , bo jak coś nie tak , to od razu papier na wszelkie przypadłości .
Najlepiej powiedzieć , że dys - coś tam i po ptokach :)
A.WILCZEK
Mecenas
Posty: 587
Rejestracja: 21 gru 2012, 11:11
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Rudna Mała k Rzeszowa
Akwarium: 180x55x45h
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: A.WILCZEK »

Drogi adminie czyje się zaszczycony że jak wiekszość for dyskusyjnych skreślacie dyslektyków.... Dziekuje i przepraszam że posiadam taki rodzaj ułomności wporównaniu do kolegów polonistów.... Wiem że dla Was jest to ''dys niechce mi się ''

Admin to Admin wiec jak się nie chcecię dzielić wiedzą tylko z tego powodu to chyba podziekuje i usune konto....
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

A.WILCZEK, nie jestem adminem .
Nie rozumiem , dlaczego nie starasz się tego zmienić , chodzi o twą , jak to określiłeś ułomność.

Czy w szkole też miałeś luzy z tego powodu ?
Zaczynanie zdania od małej litery , brak przecinków , kropek ....

Czasami piszesz poprawnie , czasami nie .
A.WILCZEK pisze:Dziekuje i przepraszam że posiadam taki rodzaj ułomności wporównaniu do kolegów polonistów....
Nie trzeba wcale Polonisty , żeby zdanie zaczynać od dużej litery , bo to są podstawy naszego języka .

Tak jak pisałem , po zainstalowaniu Mozilli , to co napiszesz z błędem , od razu pokazuje gdzie masz błąd i możesz go usunąć.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2012, 19:33 przez boggi, łącznie zmieniany 1 raz.
A.WILCZEK
Mecenas
Posty: 587
Rejestracja: 21 gru 2012, 11:11
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Rudna Mała k Rzeszowa
Akwarium: 180x55x45h
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: A.WILCZEK »

Powiecmy że jezyk Polski jest mi obcy. wole przedmioty gdzie są liczby i mozna sie wykazac inteligecja a nie klepaniem literek....
Pozdrawiam Arek
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

A.WILCZEK pisze:Drogi adminie czyje się zaszczycony że jak wiekszość for dyskusyjnych skreślacie dyslektyków.... Dziekuje i przepraszam że posiadam taki rodzaj ułomności wporównaniu do kolegów polonistów.... Wiem że dla Was jest to ''dys niechce mi się ''

Admin to Admin wiec jak się nie chcecię dzielić wiedzą tylko z tego powodu to chyba podziekuje i usune konto....
Widzisz , już lepiej :)
Awatar użytkownika
Damian23111
Posty: 1476
Rejestracja: 13 lut 2010, 21:45
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Akwarium: 600
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Damian23111 »

Sam używam Mozilli u bardzo ułatwia ona życie moja jak i czytających :)
A.WILCZEK
Mecenas
Posty: 587
Rejestracja: 21 gru 2012, 11:11
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Rudna Mała k Rzeszowa
Akwarium: 180x55x45h
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: A.WILCZEK »

Ale to nie ten temat... Myslałem że chociasz się dowiem mniej wiecej tego czego oczekiwałem
Pozdrawiam Arek
polak.krk
Posty: 1181
Rejestracja: 13 lut 2012, 22:08
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Kraków - Tas-Sliema
Płeć:

Post autor: polak.krk »

Koledzy jednak maja racje. Jak zostaniesz kierownikiem/dyrektorem to zrozumiesz. :)
Ja Ci napisalem duzo duzo. :)
carpe diem ;]
A.WILCZEK
Mecenas
Posty: 587
Rejestracja: 21 gru 2012, 11:11
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Rudna Mała k Rzeszowa
Akwarium: 180x55x45h
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: A.WILCZEK »

Powiem Wam tak kierownikiem nie jestem ale mam na głowie dokumentacje magazynu w firmie zatrudniajacej 3000 osub i wszyscy wiedza jak pisze ale wiedza że znam się na tym co robie i jestem za to ceniony...

[ Dodano: 2012-12-21, 19:45 ]
Jak najbardziej z pomocy kolegi Tomka jestem bardzo zadowolony zreszta z wszystkich sugestji doczyconcych mojego baniaczka
Pozdrawiam Arek
Awatar użytkownika
dnolek
Posty: 585
Rejestracja: 27 lis 2009, 18:05
Imię: Norbert
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 240,180, 60, 40
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: dnolek »

Jak ktoś zna zasady poprawnej pisowni. Wie co na co się odmienia i dalej sadzi byki to nie jest to dyslektyk tylko " LEŃ "

Większość przeglądarek ma wbudowaną opcje wychwytywania błędów w pisowni. Nie wierzę że
A.WILCZEK pisze:paczac
nie podkreśliło ci się na czerwono? A jeżeli podkreśliło a ty nic z tym nie zrobiłeś to są dwie opcje albo jesteś leniem albo daltonistą i to nie ma nic wspólnego z byciem dyslektykiem :)

Wracając do tematu:
Chyba hodowla drobnicy do 10cm wraz z krewetkami wyjaśnia wszelkie niedomówienia na temat znajomości akwarystyki :)
Wiec może tak ciepło od siebie na koniec powiem:
Możemy ci zrobić tutaj super opowiadanie na temat tego jak wygladać bedzie akwarium że będą w nim piękne mchy, super kolorowe rośliny, przepiękne ławice ryb. A na koniec wylonduje na forum takie oto zdjęcie:

Obrazek
A.WILCZEK
Mecenas
Posty: 587
Rejestracja: 21 gru 2012, 11:11
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Rudna Mała k Rzeszowa
Akwarium: 180x55x45h
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: A.WILCZEK »

Dobre propozycja. baniak śliczny... polecam się jednak dowiedzieć na czym polega dysleksja... bo widze że z tym jest niestetu problem u wiekszości. Zasady ortografi znam dość dobrze litery wbrew pozorom też potrafie je stosować ale rozkminienie czy Mój sie piesz tak czy tak muj schodzi mi 5 min pisze doruchowo.. Tak samo myle litery pisze cyfry od tyłu i pare innych szczegułów... Wierz mi że sie staram... Pewnie nie widać... a co do tego slicznego baniaczka jak bedziecie krytukować zamiast mi pomuc nie liczac Tomka to tak się to pewnie skonczy... chyba że za którymś razem mi wyjdzie....
Pozdrawiam Arek
Awatar użytkownika
dnolek
Posty: 585
Rejestracja: 27 lis 2009, 18:05
Imię: Norbert
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 240,180, 60, 40
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: dnolek »

A.WILCZEK pisze:doruchowo
odruchowo
A.WILCZEK pisze:chyba że za którymś razem mi wyjdzie....
I tutaj Arkadiuszu trafiłeś w sedno. Akwarystyka nie jest prosta, każdy chce mieć ładny zbiornik ale nie każdy potrafi to zrobić. Zrobienie ogrodu pod wodą to kwestia wiedzy a także sztuka. Musisz wiedzieć co gdzie położyć gdzie co przyciąć ale to dopiero kropla w morzu. Trzeba wiedzieć co wlać jak podciąć, z czym trzymać, ile dać światła jakie dać ryby, ile je karmić!

Zapytaj kolegów z forum. Z czasem dochodzisz do takiego etapu że masz fajny baniak, każdy kto przychodzi do ciebie mówi WOW. A tobie się on po prostu już nie podoba i chcesz czegoś więcej.

Chcesz mieć ładny baniak? wiec pytanie z czym ? z rybami czy z roślinami ? Jak z rybami to prosta sprawa. Jak z roślinami to zaczyna się szkoła prób i błędów i testowania wszystkiego na swoim własnym baniaku tak samo jak każdy z nas robił :)
Powodzenia !
Ostatnio zmieniony 21 gru 2012, 20:02 przez dnolek, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Najcudowniejszy
Posty: 1309
Rejestracja: 07 lut 2010, 17:17
Imię: pawel
Lokalizacja: Krasne
Akwarium: 250,160,45
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: Najcudowniejszy »

A.WILCZEK pisze:polecam się jednak dowiedzieć na czym polega dysleksja...
A ja na czym dysortografia,bo jeśli już ,to na taką przypadłość cierpisz. :odniesli go: :mrgreen:
pawel
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy z sensem i bez ”