Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Ocena statystyczna przyszłości forum

Tu możesz pisać na każdy temat, ale zgodnie z regulaminem :)

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Ocena statystyczna przyszłości forum

Post autor: zulix »

Wielcy naukowcy w taki sposób prognozują rozwój naszego forum:
- punkty to liczba postów w kolejnych miesiącach
- linia to trend ile będzie w przyszłości
Obrazek

A więc chłopaki (i dziewczyny), zostało jeszcze do napisania prawie 3000 postów w marcu... :zakrecony:
Markiz

Post autor: Markiz »

Jarek nie strasz ludzi :rotfl:
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

the spam must go on :hyhy:
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 173
Rejestracja: 21 paź 2009, 13:13
Imię: Maciej
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Sowa »

A gdzie takie ciekawe rzeczy podają?
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: cherry_ukasz »

Jaro, fajnie taka ilość postów,ale mam parę "ale"
1) Wg mnie nie ilość ale jakość wypowiedzi się liczy. Wg mnie brakuje u nas na forum jakiejś systematyczności w opisywaniu obserwacji swojego baniaczka. To będzie przydatne nie tylko osobom czytającym o rozwoju i pielęgnacji akwarium, ale również informacja dla prowadzącego. Mam na myśli to, że prowadząc taki dziennik, czyli podawania podmian, zmiany nawożenia itp pomogą przy późniejszej ewentualnej diagnozie błędów lub sukcesów- to się zmieniło, że jest lepiej lub gorzej
2) Brakuje tutaj porad, odnośników itp.
3) Usystematyzujmy jakoś posty tzn. żeby np w dziale galeria akwariów tytuły wyglądały podobnie, czyli na początek litraż baniaka, potem imię lub imię i nazwisko posiadacza a na koniec Ewentualna nazwa - będzie to wyglądać ładniej i łatwiej będzie się odnaleźć. I może systematyka wg litrażu - wygodniejsza wg mnie
4) Trzeba jakoś zachęcić ludzi do pisania o swoich pomysłach, obawach, problemach bo widzać wielu boi się publicznie zapytać i pytają na priva itp. Dyskutując na forum to po pierwsze ktoś kiedyś będzie mógł skorzystać a po drugie będzie więcej tych postów ;)

To tyle na dzisiaj moich uwag
Morskie klimaty 126 litrów - Cherryreef v.2.0

Obrazek
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Kto pyta nie błądzi :wstyd:

ten wykres to wygląda jak wykres przyrostu populacji na przestrzeni dziejów :hyhy:
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Spokojnie :D Myślę, że zulix zrobił ów wykres z przymrużeniem oka ;) Jak można coś prognozować po paru miesiącach aktywnego funkcjonowania forum :)
Markiz

Post autor: Markiz »

woto0 pisze:nie ten wykres do wykres drogi od szasu w ruchu jednostajnie przyspieszonym
Kolega coś pił :szok: ??
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

Markiz pisze:Kolega coś pił :szok: ??
Na to wygląda :rotfl:
Markiz pisze:Jarek nie strasz ludzi :rotfl:
Przecież to da się zrobić co to dla was 3000 postów :roll: . Kilka dni i mamy 30000 :rotfl: .
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Krystian pisze:Przecież to da się zrobić co to dla was 3000 postów :roll: . Kilka dni i mamy 30000 :rotfl: .
Zauważcie, że to jest postęp geometryczny. Za kilkanaście miesięcy będzie to 109328637273827323232392 postów. A tego nawet Markiz i Lukasz w SB nie zapewnią ;) .
MirosławB pisze:Spokojnie :D Myślę, że zulix zrobił ów wykres z przymrużeniem oka ;)
Bo powaga zabija powoli.....
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: ToryBcia »

cherry_ukasz pisze:
3) Usystematyzujmy jakoś posty tzn. żeby np w dziale galeria akwariów tytuły wyglądały podobnie, czyli na początek litraż baniaka, potem imię lub imię i nazwisko posiadacza a na koniec Ewentualna nazwa - będzie to wyglądać ładniej i łatwiej będzie się odnaleźć. I może systematyka wg litrażu - wygodniejsza wg mnie
4) Trzeba jakoś zachęcić ludzi do pisania o swoich pomysłach, obawach, problemach bo widzać wielu boi się publicznie zapytać i pytają na priva itp. Dyskutując na forum to po pierwsze ktoś kiedyś będzie mógł skorzystać a po drugie będzie więcej tych postów ;)

To tyle na dzisiaj moich uwag
Też jestem za. Na jednym z forum wiadomo jakim tak jest i bez problemu szukam baniaki które są w moim guście. A na innym też znanym zapomnieli o tym i poprostu ciężko coś znaleść. Wiadomo tu będzie tego mniej ale zawsze będzie klarownie i ładnie a nie byle jak:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy z sensem i bez ”