Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

akwarium zamowienie

Tu możesz pisać na każdy temat, ale zgodnie z regulaminem :)

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
duch amazonski
Posty: 1932
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:44
Imię: Darek
Lokalizacja: LUBLIN
Płeć:
Wiek: 49

akwarium zamowienie

Post autor: duch amazonski »

Czy zamawialiście akwarium z przesyłka, i czy byliście zadowoleni z efektu ,(dokładnosci, spasowania elementów, rownosci łaczen itp.)

Mam problem, pan szklarz u mnie w miescie jak zaczał wyliczać to mi wyszło 100 zł drożej niz z przesyłka w necie, a jakość jego klejenia pozostawia wiele do zyczenia. Kleił mi kiedyś jedno akwa i dwa widziałem na warsztacie. :evil: :)
Pan ma w swojej reklamie napisane :P
" Cechuje nas pasja, staranność i dbałość o szczegóły".

Dzwoniłem do drugiego, ze szkla 8mm z polerowanymi brzegami chce 320 zł, tylko mówi, ze muszą być fugi bo sie może rozłazić. :(
A ja chce bez .


Co myślicie o tym: http://allegro.pl/akwarium-optiwhite-80 ... 17886.html
Prawdziwy mężczyzna płacze tylko wtedy, gdy szampon szczypie w oczka.
Awatar użytkownika
mirekkon
Posty: 1270
Rejestracja: 26 wrz 2011, 10:09
Imię: Mirek
Lokalizacja: Przemyśl
Akwarium: www.mirekkon.pl
Płeć:
Wiek: 50
Kontakt:

Post autor: mirekkon »

Darek w akwaresie sprawdzałeś?

nawet jak byś transport sobie do RZ skołował to i tak taniej powinno wyjść, ale w końcu to maleństwo sam możesz osobówka pojechać - no chyba że masz tico lub cienkocienko
Wykonam każdy sterownik na zamówienie, akwarystyka, terrarystyka, hydroponika, wiwarium, orchidarium, pieczarkarnia i wiele innych według Waszego pomysłu. Wal śmiało na maila mirekkon@wp.pl
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

mirekkon pisze:cienkocienko
Sory za ot ale prosze mi nie obrażać fiata cc, Zulix mi świadkiem ile może to zmieścić.

Widziałem kilka szkieł od zwykłego szklarza i nie polecam, wszystkie które niby są z opti nawet nie stały obok. Oczywiście są wyjątki ale nie miałem przyjemności takiego szkła oglądać.
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
Awatar użytkownika
mirekkon
Posty: 1270
Rejestracja: 26 wrz 2011, 10:09
Imię: Mirek
Lokalizacja: Przemyśl
Akwarium: www.mirekkon.pl
Płeć:
Wiek: 50
Kontakt:

Post autor: mirekkon »

Krzychu nie chodzi o to żeby wyciągać z CC fotele i tapicerkę tylko po to żeby akwarium przewieźć :)
Wykonam każdy sterownik na zamówienie, akwarystyka, terrarystyka, hydroponika, wiwarium, orchidarium, pieczarkarnia i wiele innych według Waszego pomysłu. Wal śmiało na maila mirekkon@wp.pl
Awatar użytkownika
duch amazonski
Posty: 1932
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:44
Imię: Darek
Lokalizacja: LUBLIN
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: duch amazonski »

mirekkon pisze:Krzychu nie chodzi o to żeby wyciągać z CC fotele i tapicerkę tylko po to żeby akwarium przewieźć :)
:mrgreen:

Raczej nie mam cc bo bym musiał dach wyciac i siedziec na tylnej kanapie :P by jako tako jechac .xd

A WRACAJAC DO TEMATU :p
Ludzi pisza, ze Guardian z Czestochowy nie jest taki opti white jak Pilkington :)
Prawdziwy mężczyzna płacze tylko wtedy, gdy szampon szczypie w oczka.
Awatar użytkownika
mirekkon
Posty: 1270
Rejestracja: 26 wrz 2011, 10:09
Imię: Mirek
Lokalizacja: Przemyśl
Akwarium: www.mirekkon.pl
Płeć:
Wiek: 50
Kontakt:

Post autor: mirekkon »

nie wiem czego oczekujesz, ale ja jako wybredny esteta jestem zadowolony z idealnego wykonania akwaresu i ze szkła które użyli do wykonania też

niestety w porównaniu do lokalnych szklarzy to nie ma czego porównywać, z alegrogo nigdy nie kupowałem ale sądzę że jakość tam sprzedawana nie jest w stanie zadowolić wszystkich

weź jeszcze pod uwagę że to co dla niektórych jest idealne - Tobie może się nie spodobać - czyli subiektywna ocenia ludzi polecających

w tym i moja

pozdrawiam
Wykonam każdy sterownik na zamówienie, akwarystyka, terrarystyka, hydroponika, wiwarium, orchidarium, pieczarkarnia i wiele innych według Waszego pomysłu. Wal śmiało na maila mirekkon@wp.pl
Awatar użytkownika
K2
Administracja
Posty: 3448
Rejestracja: 28 cze 2011, 7:53
Imię: Rafał
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 240Skalarium/40
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: K2 »

Widziałem kiedyś szkło z e-rybki i ładne było. Sprawdź sobie ceny.
Pumba
Mecenas
Posty: 1035
Rejestracja: 19 lut 2012, 19:41
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 180x65x60 Malawi
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: Pumba »

Jak ci się nie spieszy to mogę Ci podwieźć akwarium do Janowa Lubelskiego ;D Zamów sobie w akwaresie i gitara :)
Awatar użytkownika
duch amazonski
Posty: 1932
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:44
Imię: Darek
Lokalizacja: LUBLIN
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: duch amazonski »

Pumba pisze:Jak ci się nie spieszy to mogę Ci podwieźć akwarium do Janowa Lubelskiego ;D Zamów sobie w akwaresie i gitara :)
To jest jakies wyjscie :)
Pytanie za 100 pkt, zamawiał ktos opti w akwaresie, jak wykonanie ?:) czy w statndardzie maja polerowanie krawedzi i jak wyglada fazowanie?( zalezy mi na jak najmniejszm).
Prawdziwy mężczyzna płacze tylko wtedy, gdy szampon szczypie w oczka.
Awatar użytkownika
mirekkon
Posty: 1270
Rejestracja: 26 wrz 2011, 10:09
Imię: Mirek
Lokalizacja: Przemyśl
Akwarium: www.mirekkon.pl
Płeć:
Wiek: 50
Kontakt:

Post autor: mirekkon »

nie mają w standardzie polerowania, cosik tam kosztuje więcej, ale możesz zamówić jakie chcesz

opti to opti, wymiar to wymiar i szlif krawędzi idealny jak na moje oko, jak masz po drodze to wdepnij do Przemyśla zobaczysz na swoje oko

100pkt. poproszę
Wykonam każdy sterownik na zamówienie, akwarystyka, terrarystyka, hydroponika, wiwarium, orchidarium, pieczarkarnia i wiele innych według Waszego pomysłu. Wal śmiało na maila mirekkon@wp.pl
Awatar użytkownika
duch amazonski
Posty: 1932
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:44
Imię: Darek
Lokalizacja: LUBLIN
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: duch amazonski »

Dziekuje za porady i koledze Pumba za chcęć podwiezienia, około połowy trasy z Rz. do JL:)
Akwarium ostatecznie zamówione i dostarczone. Sprzedawcą firma Trzmiel.
Prawdziwy mężczyzna płacze tylko wtedy, gdy szampon szczypie w oczka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy z sensem i bez ”