Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Syrenki morskie

Tu możesz pisać na każdy temat, ale zgodnie z regulaminem :)

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Blondona
Posty: 339
Rejestracja: 15 sty 2017, 18:24
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: Mam!!!!!!!!!
Płeć:
Wiek: 38

Syrenki morskie

Post autor: Blondona »

Zakładamy, że istnieją syreny morskie. Niektórzy Amerykanie pewnie już to potwierdzili badaniami ... :))))
Zastanawialiście się jak u nich przebiega wydalanie i rozmnażanie? Czy są jajorodne czy żyworodne?
Pewne cechy u samic moga wskazywać, że to ssaki, ja nie mam pewności i zwracam się do Was o pomoc :))))
Te ogony da się trochę obniżyć? Np. do wysokości 'kolan'? :)))
W nastroju była zawsze szampańskim albo podłym. Same skrajności, nic pośredniego. Niektórzy mówili, że jest stuknięta. Drętwusy tak mówiły.

Charles Bukowski
Awatar użytkownika
Greek
Posty: 1071
Rejestracja: 24 kwie 2015, 15:35
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków
Akwarium: 450-112-56-25-13
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: Greek »

A mnie się wydaje, że Tobie chodzi raczej o układ pokarmowy, a nie wydalniczy. Więc tu odpowiedź jest prosta: przecież dziewczyny tego nie robią :P
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę." ~ Antoine de Rivarol

Gatunki ryb do kiepskiej kranówy
Yeti
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2017, 14:28
Imię: Jacek
Lokalizacja: Rakszawa
Płeć:

Post autor: Yeti »

Ja bym sie raczej skupił aaa nawet zdołał poswiecic troche wiecej czasu nad tym jak wyglada u tych ,,zwierząt,, gra wstepna. Podejrzewam ze fetysz raczej odpada, a najwiekszym problemem u samca tegoż gatunku jest uzyskanie odpowiedniego punktu nazwijmy go np.g na catej długości ogona. Podejrzewam ze samica poruszając calym ogonem mogla by sploszyc swojego partnera. Chyba ze do znalezienia tego punktu samiec uzyl by naturalnych gadżetów typu glonojad. Choć rodzi sie tez pytanie czy moze gender ogarnelo również swiat podwodny. Ciekaw tez jestem bólów glowy u tych gatunków podczas menstruacji, mysle ze jest to zjawisko otoczone wielkimi obawami bo biorąc pod uwage ze moze znajdować sie w okolicy jakis rekin mogl by ja wszamac. Tak ze tampony pewnie nadzwyczaj markowe. Malo tego weźmy np.bielizne eroty.... czyli co zalozyc na taka pletwe?? Podejrzewam ze siatka po ziemniakach jest malo atrakcyjna nawet dla samca tego gatunku. Podsumowując ten temat mysle ze nie ciezko by bylo taka syrene wychaczyc :sylwester:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy z sensem i bez ”