Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Debilne tematy lub reklamy na podforaku

ważny temat, proszę nie pisać o moich pseudo reklamah typu sprzedam ...

Tu możesz pisać na każdy temat, ale zgodnie z regulaminem :)

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
mirekkon
Posty: 1270
Rejestracja: 26 wrz 2011, 10:09
Imię: Mirek
Lokalizacja: Przemyśl
Akwarium: www.mirekkon.pl
Płeć:
Wiek: 49
Kontakt:

Debilne tematy lub reklamy na podforaku

Post autor: mirekkon »

Proponuję wpisywać wszelkie tematy, które Waszym zdaniem nadają się do działu IGNORUJ TEN TEMAT

z uwagi na staż na forum, mam pokaźną kolekcję... przoduje Clarias i akwarystyczny24 (najdroższy sklep w sieci), jest też paru kolesi typu wymienię, sprzedam, wspólne zakupy (w skrócie jedzący swoje gó.... celem najedzenia)----> masakra, w sumie też nie jestem lepszy bo daję co jakiś czas SPRZEDAM, celem pozbycia

a jak Wy?!?

p.s.
wcale się nie dziwię Ludziom, którzy chcą zlikwidować konto na forum - to efekt "zrozumienia forum" wskutek licznych debilnych tematów.... (być może to efekt wypalenia - zadania sobie pytania, "co ja tu k... robię?")
też tak miałem, nie wiem jak to nazwać, ale dopada każdego! nawet tych co nie piszą o tym (dlaczego tak się dzieje nie wiem... może mi ktoś wyjaśni, tylko proszę nie JANUSZ/GRAZKA NAUKOWIEC.. )

proponuję nazwę "efekt zrozumienia forum", może ktoś pierdyknie doktorat z psychologii/socjologii na ten temat :), proszę w przewodzie doktorskim wspomnieć, że ja to zauważyłem jako pierwszy (daty publikacji nie kłamią), to jest prawidłowość (zasada, reguła - pewnie jeszcze nie ogarnięta przez "naukę")

Mam nadzieję że żadnemu nowemu nadgorliwemu "adminowi" nie przyjdzie do głowy skasować tego tematu, będę pieczołowicie podglądał ten temat... --> w myśl regulaminu ... na tym forum nie usuwamy... pierdu, pierdu, gadu, gadu, jakby co kopię tematu mam :)

pozdro!
mirekkon
Wykonam każdy sterownik na zamówienie, akwarystyka, terrarystyka, hydroponika, wiwarium, orchidarium, pieczarkarnia i wiele innych według Waszego pomysłu. Wal śmiało na maila mirekkon@wp.pl
debrzyna
Posty: 2931
Rejestracja: 11 mar 2011, 18:18
Imię: Janusz
Lokalizacja: Puszcza Sandomierska
Akwarium: 350, 250
Płeć:
Wiek: 73
Kontakt:

Post autor: debrzyna »

Awatar użytkownika
pawprz
Posty: 2006
Rejestracja: 24 mar 2015, 9:40
Imię: Paweł
Lokalizacja: Mielec/Wola Mielecka
Akwarium: 112L, 20L, 20L
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: pawprz »

Przepraszam Mirku ale chyba nie rozumiem o co ci chodzi. Jesteś przeciwny autoreklamie ( w tym swojej) czy próbujesz tłumaczyć to że druga osoba w ciągu roku chce zlikwidować konto?
Myślę że jeśli masz pomysł na rozwój forum to warto byłoby się nim podzielić (choćby ze względu na swój jak to ująłeś na staż).
Może ci się nie podobać taka czy inną wymiana zdań w różnych tematach, ale Podforak w chwili obecnej jest jednym z najaktywniejszych forów (nie liczymy działów giełda). Może wolałabyś treści doktoranckie czy coś w tym stylu, ale forum jest dla nowych i starych wyjadaczy i służy wymianie zdań każdego typu.
Awatar użytkownika
kasztan
Administracja
Posty: 1596
Rejestracja: 28 gru 2012, 14:36
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 480 l
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: kasztan »

Nie wiem o co znowu chodzi autorowi, ale jeżeli chodzi o sprzedaż komercyjną na forum to chyba jest ostatnią osobą, która powinna narzekać.
Jeżeli ktoś chce ignorować jakiś temat, jest do tego odpowiedni przycisk. Nie trzeba się tym chwalić wszem i wobec. Można również ignorować konkretną osobę, jeśli chodzi o autora tematu kilka osób tak zrobiło.
Nie doktoryzuję się, więc kolejny temat autora którego nie rozumiem.
Tyle z mojej strony w tym temacie.
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 3831
Rejestracja: 29 mar 2010, 5:42
Imię: Darek
Lokalizacja: Okolice-Rzeszów
Akwarium: 200 Już zalane ,50
Płeć:

Post autor: Darek »

pawprz, kasztan, Podpisuję się pod Waszymi wypowiedziami, myślę bardzo podobnie
Pozdrawiam Darek :)
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: dawo »

Ja też tak uważam jak kilka osób wyżej i mam wrażenie, że ktoś znów miał słabszy dzień.
Awatar użytkownika
mirekkon
Posty: 1270
Rejestracja: 26 wrz 2011, 10:09
Imię: Mirek
Lokalizacja: Przemyśl
Akwarium: www.mirekkon.pl
Płeć:
Wiek: 49
Kontakt:

Post autor: mirekkon »

I watching you ...


http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.ph ... c13#304947

http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.ph ... b4e810bc13

wypełniacze spożywcze .....

przez miesiąc góra kilkanaście miernych tematów ...? proszę się cofnąć do 2010 roku, to było życie forum, obecnie katastrofa.

ktoś mam inne zdanie?

p.s.
ignoruję takie osoby jej Bastet, ponieważ one chcą zaisntnieć nie tyle medialnie co komercyjnie, więc sorry....
Ostatnio zmieniony 13 paź 2018, 19:10 przez mirekkon, łącznie zmieniany 4 razy.
Wykonam każdy sterownik na zamówienie, akwarystyka, terrarystyka, hydroponika, wiwarium, orchidarium, pieczarkarnia i wiele innych według Waszego pomysłu. Wal śmiało na maila mirekkon@wp.pl
Awatar użytkownika
Bastet
Posty: 374
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:44
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Katowice
Akwarium: [128 l] [30 l]
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: Bastet »

O co Ci chodzi? Człowiek kulturalny jak gdzieś przychodzi to powinien się przywitać. No i tu się witają. Niektóre z tych osób znamy osobiście, więc się, uprzejmie proszę, odstosunkuj.
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: dawo »

mirekkon, ?
Ostatnio zmieniony 13 paź 2018, 19:04 przez dawo, łącznie zmieniany 1 raz.
debrzyna
Posty: 2931
Rejestracja: 11 mar 2011, 18:18
Imię: Janusz
Lokalizacja: Puszcza Sandomierska
Akwarium: 350, 250
Płeć:
Wiek: 73
Kontakt:

Post autor: debrzyna »

Niby kogo obserwujesz bo jakoś nie łapie
Awatar użytkownika
Bastet
Posty: 374
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:44
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Katowice
Akwarium: [128 l] [30 l]
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: Bastet »

Gościu, nie masz pojęcia o czym mówisz
Awatar użytkownika
mazmaciek
Mecenas
Posty: 977
Rejestracja: 20 mar 2018, 1:00
Imię: Maciek
Lokalizacja: okolice Leżajska
Akwarium: 180+75+3
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: mazmaciek »

po 2 miesiącach się obudził :)
Awatar użytkownika
pawprz
Posty: 2006
Rejestracja: 24 mar 2015, 9:40
Imię: Paweł
Lokalizacja: Mielec/Wola Mielecka
Akwarium: 112L, 20L, 20L
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: pawprz »

Szanowny Mirku. Nie wiem jakie jeszcze inne fora obserwujesz, ale u nas coś oprócz giełdy jeszcze funkcjonuje. Wiem spodziewał bym sie spektakularnych tematów typu ryby potrzebują wody, a rośliny słońca. Niestety jesteśmy zamkniętą społecznością (wszak nie każdy hoduje rybki) i tu już niewiele zostało do odkrycia. Forum służy wymianie myśli. To że jak twierdzisz wypełniacze są, a czemu miało by ich nie być. Wszak to jeden temat Witamy miło że do nas dołączasz by dzielić się swoja pasją, to źle?
Wolałbyś coś pokroju jak napiszesz coś co nam nie spasuje to nie zamieścimy?
Zawsze cię szanowałem nie ukrywam tego, ale w czym problem, że ludzie się witają bo tego chyba najbardziej skumać nie mogę? Że są mili?
Ja na ten przykład cieszę się że ludzie mówią witaj.
Juz to że wróciłeś po tak długim czasie (3 miechy) świadczy, że wszędzie indziej jest wielkie gówno (mogą mnie zbanować admini).

ps. i nie mogę jeszcze jednego... Co ty chłopie masz do koleżanki Bastet. Czy problem jest w tym że forum zaistniało nie tylko w komputerach tylko również fizycznie? Tak wiem Magazyn Akwarium napisał pewno dzięki niej, to że mogliśmy poznać ine fora fizycznie na wystawie? ale w czym problem bo ja naprawdę nie rozumie?
Awatar użytkownika
XerX
Administracja
Posty: 2292
Rejestracja: 14 sie 2013, 15:46
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250l + 42l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: XerX »

Administracyjnie: kolega Mirek dostaje ostrzeżenie za posty mogące urazić/obrazić innych.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez XerX, łącznie zmieniany 1 raz.
charta non erubescit
debrzyna
Posty: 2931
Rejestracja: 11 mar 2011, 18:18
Imię: Janusz
Lokalizacja: Puszcza Sandomierska
Akwarium: 350, 250
Płeć:
Wiek: 73
Kontakt:

Post autor: debrzyna »

mirekkon pisze:komercyjnie
Cos mi sie wydaje że twoja komercja padła i masz problem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy z sensem i bez ”