Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

potraficie żyć bez internetu?

Tu możesz pisać na każdy temat, ale zgodnie z regulaminem :)

Moderator: Administracja

Gwuryn
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2019, 16:23
Imię: Gwuryn
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

potraficie żyć bez internetu?

Post autor: Gwuryn »

W sensie powyłączać smartfony i komputery, nie brać ich ze sobą, odciąć się od mediów społecznościowych, zalewu informacji i tego wszystkiego, co można znaleźć w sieci?
Ja bym chyba nie dał rady. Teraz nawet jak szukam jakiegoś sklepu albo restauracji, to używam do tego internetu - papierowe przewodniki czy punkty informacyjne poszły w odstawkę. I chyba nie jestem jedyny, bo aż 97% ludzi regularnie, minimum raz w miesiącu korzysta z zasobów Google'a!
Ciekawe co to by bylo, gdyby nastąpił jakiś mass blackout albo inny shutdown :podwójnie widzę:
Awatar użytkownika
K2
Administracja
Posty: 3437
Rejestracja: 28 cze 2011, 7:53
Imię: Rafał
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 240Skalarium/40
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: K2 »

Powróciły by ciekawsze czasy.
A tak na marginesie Gwuryn, jak tam Twoje akwarium?
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Większość życia tak żyłem. Myślę, że dałbym radę :)
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
debrzyna
Posty: 2931
Rejestracja: 11 mar 2011, 18:18
Imię: Janusz
Lokalizacja: Puszcza Sandomierska
Akwarium: 350, 250
Płeć:
Wiek: 73
Kontakt:

Post autor: debrzyna »

W mojej jaskini byłoby ciężko Choć bez telewizora daje rade już chyba 15 lat
Gwuryn
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2019, 16:23
Imię: Gwuryn
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: Gwuryn »

Te "ciekawsze" czasy to odnośnie chińskiego przekleństwa, tak?

PS Akwarium jest w fazie planowania i zbierania $$$. Mam małą działalność i inwestuję we współpracę z pewną firmą żeby mieć porządne zyski. Jak się pojawią, to obowiązkowo postawię sobie akwaria w salonie i biurze 8-)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2020, 15:04 przez Gwuryn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
duch amazonski
Posty: 1932
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:44
Imię: Darek
Lokalizacja: LUBLIN
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: duch amazonski »

Spam. Dla mnie smietnik.
Prawdziwy mężczyzna płacze tylko wtedy, gdy szampon szczypie w oczka.
Awatar użytkownika
sernis002
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2020, 8:53
Imię: Ewelina
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 31
Kontakt:

Post autor: sernis002 »

Raczej ciężko byłoby na dłuższą metę żyć bez internetu. Ale nie widzę problemu w niekorzystaniu przez tydzień czy dwa tygodnie z internetu. Bo np jak wyjeżdżam w Bieszczady połazić po górach, to tam zazwyczaj jest duzy problem z zasięgiem. Dlatego wtedy jestem odcięta od sieci.
Praca Opieka Niemcy - sprawdź aktualne oferty pracy
Andrzej67
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2020, 12:55
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Andrzej67 »

kiedyś ludzie żyli bez i jakoś to było. Dziś to już uzależnienie...
Kods87
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2021, 12:31

Re: potraficie żyć bez internetu?

Post autor: Kods87 »

W ogóle nie mogę żyć bez Internetu. Moja praca i wypoczynek całkowicie od niego zależą. Na przykład, dzisiaj jestem w Internecie cały dzień, nawet wygrałem ładną sumę pieniędzy . Kiedy wyjeżdżam na wakacje, jestem również cały czas w Internecie. Nie wyobrażam sobie mojego życia bez wiadomości i youtube.

Usunąłem linka - K2
anna496
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2022, 9:19
Imię: Anna
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 23
Kontakt:

Re: potraficie żyć bez internetu?

Post autor: anna496 »

Ja sobie robię raz na jakiś czas taki reset od internetu. Zazwyczaj w połączeniu z jakąś wycieczką, np w Bieszczady. Staram się wtedy utrzymywać kontakt wyłącznie z naturą i nie myśleć o social mediach. Polecam każdemu.
kabuto
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2023, 12:19

Re: potraficie żyć bez internetu?

Post autor: kabuto »

Życie bez Internetu jest dla mnie trudne.
Jedzosław
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2022, 20:59
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 390

Re: potraficie żyć bez internetu?

Post autor: Jedzosław »

Ja myślę że z internetem czy bez da się żyć. Mnie strasznie irytują te aplikacje . WSZĘDZIE APLIKACJE . DO WSZYSTKIEGO APLIKACJE . W skleple aplikacje na zakupy . Czajnik z aplijacją. Pralka z aplikacją. Piekarnik z aplikacją .Kupiłem lampę do akwarium no i jakże , też musiała być aplikacja. Zainstalowałem i okazało się że nie ta . Zainstalowałem drugą , też nie ta. W końcu się udało , poznałem po logo hihirosa. I co ? Aplikacja nie działa. Dlaczego ??? Bo musiałem zainstalować jeszcze jedną aplikację "home" chyba tak się nazywała . Która umożliwia działanie tamtej aplikacji. Za niedługo będę musuał aplikację do wychodka zainstalować :-) A co jak przed wychodkiem okaże się że aplikacja potrzebuje AKTUALIZACJI bo inaczej wychodek się nie otworzy ????????????
kabuto
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2023, 12:19

Re: potraficie żyć bez internetu?

Post autor: kabuto »

Gry stają się w ostatnich latach coraz bardziej popularną rozrywką, a granie w gry online oferuje wiele korzyści i zabawy. Jedną z największych zalet grania w gry online jest wygoda, jaką oferuje. Możesz grać w zaciszu własnego domu, w dowolnym momencie, bez konieczności podróżowania do fizycznej lokalizacji. Gry online oferują również szeroką gamę opcji, z gatunkami od akcji i przygód po łamigłówki i strategie. Kolejną korzyścią jest społeczny aspekt gier online, ponieważ wiele gier pozwala graczom łączyć się z innymi graczami z całego świata i tworzyć społeczności. Może to prowadzić do nowych przyjaźni, umiejętności budowania zespołu, a nawet poczucia rywalizacji.

Usunąłem link -K2
Jedzosław
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2022, 20:59
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 390

Re: potraficie żyć bez internetu?

Post autor: Jedzosław »

:komp: Kabuto. Mój syn właśnie tak jak piszesz łączy się rano i rozłącza wieczorem . Wspólnie z kolegami leją jakichś ludożerców czy zombiaki .Nawet nie ma kiedy obiadu zjeść spokojnie. :podwójnie widzę: :/
Awatar użytkownika
mazmaciek
Mecenas
Posty: 977
Rejestracja: 20 mar 2018, 1:00
Imię: Maciek
Lokalizacja: okolice Leżajska
Akwarium: 180+75+3
Płeć:
Wiek: 43

Re: potraficie żyć bez internetu?

Post autor: mazmaciek »

a kiedyś sie wychodziło co dziennie na boisko i grało się w gałę,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy z sensem i bez ”