Firma Juwel.Pl wprowadza własną linię nawozów akwarystycznych. Chcesz aby Twoje akwarium znalazło się na opakowaniu? Czytaj...

Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Zdjęcia na linię nawozów Juwel

Tu możesz pisać na każdy temat, ale zgodnie z regulaminem :)

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
K2
Administracja
Imię: Rafał
Akwarium: 240Skalarium/40

Zdjęcia na linię nawozów Juwel

Post autor: K2 »

Przedstawiciel Juwela poprzez naszego Kol. Zdzisława kontaktował się z naszym forum. Nie będę dużo się rozpisywał tylko zacytuję wiadomość od naszego forumowicza.

"Zdjęcia na opakowanie jednostkowe linii nawozów akwarystycznych firmy Juwel.PL

Firma Juwel.Pl wprowadza własną linię nawozów akwarystycznych. Nasze forum ma przyjazne doświadczenia z kierownictwem i przedstawicielami tej firmy – wspólne akwarystyczne spotkania, konkursy, wystawy i piękne akcje społecznościowe, z fundowaniem akwariów włącznie. Juwel ceni sobie aranżacje roślinne naszych akwarystów, ich zdjęcia na forum i w wydawanych kalendarzach. Dlatego dzisiaj zwracają się – za moim pośrednictwem i wstawiennictwem - z prośbą o fajne zdjęcie akwarium roślinnego, które mogłoby upiększyć, ozdobić opakowania jednostkowe nawozów akwarystycznych firmy Juwel. Chcą mieć zdjęcie i zgodę autora/forum na prawne korzystanie z niego.
Nie wiem sam jak dobrze „ogarnąć” prośbę Juwela:
1.bezpłatnie, jak to między przyjaciółmi, czy też za jakieś pieniążki dla autora, dla naszego forum?
2.chętni, autorzy swoich aranżacji i dobrej jakości (o najwyższej rozdzielczości) zdjęć, korespondują z Szymonem Zającem bezpośrednio? Z uwagi na czas i terminy uważam, że taki bezpośredni kontakt byłby najwłaściwszy.
Podaję e-mail Szymona Zająca z Juwel.Pl: s.zajac@juwel.pl – trzymam kciuki za powodzenie. Szymon z góry serdecznie dziękuje za każde dobre zdjęcie. Zainteresowanym, jeśli będzie potrzeba, podam nr telefonu komórkowego Szymona Zająca. Mój nr 501 254 dwa dwa osiem.

Z wyrazami szacunku - zdzislaw"

Wiem, że niektórzy z forumowiczów mieli lub mają piękne roślinniaki. Jeśli macie fajne foto baniaka to kontaktujcie się z przedstawicielem Juwela. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy z sensem i bez ”