Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

pizzerie

którą pizzerie polecacie

Tu możesz pisać na każdy temat, ale zgodnie z regulaminem :)

Moderator: Administracja

seba
Posty: 16
Rejestracja: 24 paź 2009, 14:48
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:
Wiek: 40

pizzerie

Post autor: seba »

witam! która najlepsza pizzeria w rzeszowie?
Według mnie to najlepszą pizze robią w PIRI - nowa pizzeria
a i jakie szarmy tam robią pychota
http://piripizza.rox.pl/
Ostatnio zmieniony 17 cze 2010, 22:05 przez seba, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Damian23111
Posty: 1476
Rejestracja: 13 lut 2010, 21:45
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Akwarium: 600
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Damian23111 »

http://www.pizzerie.rzeszow.pl/pizzeria ... eszow.html poczytaj opinie ludzi ja osobiście poleciłbym euro pizze z domaru chociaż przez telefon jest uciążliwe bo godzina to minimum ale w ogóle to jest ok. Aha i ceny na tej stronie nie są aktualne więc najlepiej sprawdzić na stronie danej pizzeri o ile posiada swoją stronę.
KacpeR96
Posty: 194
Rejestracja: 06 kwie 2010, 18:53
Imię: Kacper
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 28

Post autor: KacpeR96 »

wg. mnie Da Grasso :D
Awatar użytkownika
skaczacy
Posty: 1439
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:50
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ~1000l, 160l, 27l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: skaczacy »

to najgorszy i najbardziej oszukany serwis o pizzeriach ... dodajesz opinie, i nikt jej nie dodaje. Ponadto nie aktualizowany ... serwisu nie polecam.

Bardzo dobre pizzerie mają w:
Red Pizza - ul. hetmańska
Piwnica Pub - ul. Sokoła
Papas Pizza - ul. Zygmuntowska (tylko na telefon)
ja tam głównie zamawiam.
Polecam jeszcze: skorpion (baranówka IV), pipo (boguchwałą) i de grasso (popiełuszki)

Nie polecam natomiast:
Pitstop pizza - ostatnio syf straszny i bardzo lecą w kulki, np nie przywożą sosów, przywożą zimne pizze, albo smakowo bardzo zepsute, raz nawet pleśnią zalatywało.

Neutralnie podchodzę do: telepizza, marias, gastrofaza, benevutti, dexter, skalar, europizza i city pizza - w tych pizzeriach nigdy nie wiesz jaką pizze dostaniesz - na miejscu jeszcze spoko ... ale na wynos nie raz syf straszny.

Sprawdziliśmy ze znajomymi wiele pizzerii (chyba z 4 tylko pominęliśmy ze względu na to, że mieli małe pizze) i powiem wam, że wszystko zależy od tego co na pizzy lubicie.
"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień"
kwadratos
Posty: 1101
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:32
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 54 na nowo
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: kwadratos »

skaczacy,
Red Pizza - ul. hetmańska - czy ta pizzeria oby na pewno istnieje?? Bo uważałem ją za najlepszą w RZ ale z tego co wiem to już jest zamknięta,

Teraz preferuje pizzerię Per Tutti (róg okulickiego/krakowskiej)

Przy wyjeździe z RZeszy w stronę Białej była dawniej pizzeria Soprano - fakt że daleko ale pizza była bezkonkurencyjna

A i osobiście omijam Euro-pizze/city-pizza/pitstop/armagedon itd. - przeważnie brzegi bez dodatków większe od samej pizzy + gratis pizza zimna :|
Awatar użytkownika
skaczacy
Posty: 1439
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:50
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ~1000l, 160l, 27l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: skaczacy »

kwadratos pisze:skaczacy,
Red Pizza - ul. hetmańska - czy ta pizzeria oby na pewno istnieje?? Bo uważałem ją za najlepszą w RZ ale z tego co wiem to już jest zamknięta,
fakt ostatnio zamawiałem od nich z 3 tygodnie temu, ale zamawiałem, czy istnieje? nie mam pojęcia bo w 3 tygodnie sporo się mogło zmienić. Często mają telefon wyłączony (z racji bardzo dużej ilości zamówień) gadałem kiedyś z szefem, mówił, że nie chce robić więcej, aby nie popsuć jakości pizzy - i chwała mu za to. Postaram się to niedługo sprawdzić.
"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień"
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Scorpion pizza i wszystko inne się chowa, mexicana dobrze doprawiona i nic więcej mi nie potrzeba :D
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
saper
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2010, 20:48
Imię: Robert
Lokalizacja: Rzeszów / Biała
Akwarium: 30L
Płeć:

Post autor: saper »

al forno na jagielonskiej - dla tych co lubia cienkie chrupiace ciasto i do tego z pieca opalanego drewnem !
RR1905!!!
Awatar użytkownika
skaczacy
Posty: 1439
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:50
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ~1000l, 160l, 27l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: skaczacy »

kwadratos, redpizza na hetmańskiej działa dzisiaj zamawiałem dużą mexicane :)
"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień"
seba
Posty: 16
Rejestracja: 24 paź 2009, 14:48
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: seba »

http://piripizza.rox.pl/ tu sprubójcie zamówiłem margarite z kurczakiem i pieczarkami
zdecydowanie najlepsza margarita jaką miałem okazje zjeść ---( w bokach pizzy mają ser!!! )
Ostatnio zmieniony 06 cze 2010, 22:47 przez seba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Artur___
Posty: 3564
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:16
Imię: Artur
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: Artur___ »

a ja od jakiegoś czasu przerzuciłem się na własną robotę (jednorazowy wydatek 70-100zł na kamień) i myślę, że przy odrobinie chęci to idealne rozwiązanie, tak smakowe jak i finansowe. A jak już zamawiam to Toscana na Dukielskiej
http://toscana.rzeszow.pl/
Tbg
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2010, 13:41
Imię: Siarczek
Lokalizacja: Tbg
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: Tbg »

Tylko i wyłącznie VIVA
Markiz

Post autor: Markiz »

Red Chili Pizza-tylko na dowóz ale zawsze była wypaśna i nigdy się nie zawiodłem na niej-jest gdzieś tam na liście-a zielony pieprz miodzio na pizzy :D
Awatar użytkownika
frankozola
Posty: 54
Rejestracja: 21 maja 2010, 10:34
Imię: Franek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: Krewetkarium 25L
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: frankozola »

to ja muszę polecić Pizzerie Presto Pepperoni!
Naprawdę byłem tam przed maturami i muszę powiedzieć że Pizza świetna - duży wybór, wymiana składników według gustu, cieńkie lub grube ciasto, Do dużej pizzy albo 2x Pepsi albo 20% gratis, do małej tez są gratisy
Jedyny minus- brak strony www
Pizza tania ale naprawdę bardzo dobra czuje się że je się ciepłą pizze ze składnikami - bardzo polecam
Ul. Matejki - tel 692-166-166
Awatar użytkownika
texel
Posty: 361
Rejestracja: 19 paź 2009, 21:41
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100 + 60
Płeć:

Post autor: texel »

polecam PIRI PIZZA - http://piripizza.rox.pl/ smaczna i bez oszukanstwa (duzo dodatkow)
Obrazek

Panie Boże, o niewiele cię proszę, ale chciałbym, żeby wszystko, co mi dasz, było najwyższej jakości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy z sensem i bez ”