Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Hosting WWW

Tu możesz pisać na każdy temat, ale zgodnie z regulaminem :)

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 173
Rejestracja: 21 paź 2009, 13:13
Imię: Maciej
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć:
Kontakt:

Hosting WWW

Post autor: Sowa »

Witam,
chciałbym się spytać administrację forum co sądzą o firmie Linuxcom.pl? Czy jakość usług jest dobra i z dostawcą nie ma żadnych problemów?

Właśnie zastanawiam się gdzie wykupić hosting, wyżej wymieniona firma jest w moim kręgu zainteresowania.
Czy ktoś może polecić jakąś dobrą i sprawdzona firmę?

Zastanawiam się jeszcze nad logout.pl

Z góry dziękuje za odpowiedz.
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

Jak nie chcesz tam trzymać nielegalnych treści to wybieraj linuxa, słyszałem dużo dobrego na temat tego hostingu. logout jest dla mnie nieznany.
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 173
Rejestracja: 21 paź 2009, 13:13
Imię: Maciej
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Sowa »

Gdzie tam nielegalne treści ;) Chodzi o mojego bloga: http://swiatiphone.com Jak widać od czwartku jest offline, bo serwer padł. Pewnie dzisiaj wieczorem dopiero znowu zacznie działać.

Mam jeszcze jedno pytanie. Jakie parametry ma maszyna, na której stoi to forum. Można sprawdzić w DA ;)
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Forum chodzi na hostingu jako widać. Ja osobiście nie zauważyłem jakichkolwiek większych problemów poza tym, że czasem, ale bardzo rzadko przerywa na kilka sekund. Wobec innych forów na których bywam jest to utrapienie zupełnie nie zauważalne. parametry serwera, czyli to na jakich maszynach jest hosting jest na ich stronach - ja nie pamiętam.

Przy okazji jeżeli się zdecydujesz to w polu "uwagi" przy zamawianiu hostingu wpisz naszą nazwę "Podforak". Dzięki temu my dostaniemy za darmo miesiąc hostingu a tobie to i tak nic nie zmienia. Trzeba sobie pomagać. Jak pamiętasz też kiedyś się zarejestrowałem na jakimś badziewiu bo miałeś szansę coś tam wygrać (z ciekawości: wygrałeś?) więc pomagajmy sobie nawzajem :)

P.S. Nasze akwarium znikło z sieci. Problem z hostingiem?
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 173
Rejestracja: 21 paź 2009, 13:13
Imię: Maciej
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Sowa »

Już wróciło. Takie zalety dedyka, że wszystko trzeba naprawić samemu.

Narazie się wstrzymuje, ale oczywiście was wpisze jak będę kupował.

Aktualnie moim faworytem jest http://vipower.pl/ z serwerami LiteSpeed.


PS. Jeszcze nie wybrałem zabawki, to był mój błąd. Miałem nazbierane na MacBooka, ale go nie wziąłem, a teraz ceny podnieśli i najwyżej iPad'a mogę wziąć :(
Awatar użytkownika
Alai
Mecenas
Posty: 433
Rejestracja: 22 mar 2010, 19:55
Imię: Paweł
Lokalizacja: Szczecin
Akwarium: Dyskowce: 1100+500
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Alai »

Wszystko zależy od tego ile chciałbyś miesięcznie / rocznie płacić na utrzymanie hostingu. Ja przerobiłem kilka hostingów i polecam hosting w home.pl - bo po prostu fajnie działa i nie miałem z tym problemów. Chociaż teraz zamiast zwykłego hostingu wolę brać całe serwery dedykowane - wtedy mam pełną kontrolę nad tym co się dzieję i dlaczego...
Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne
www.akwa.szczecin.pl
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 173
Rejestracja: 21 paź 2009, 13:13
Imię: Maciej
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Sowa »

Ktoś może jeszcze polecić jakąś firmę?
Z home na pewno nie skorzystam. Mają za wysokie ceny oraz WP nie działa tam najlepiej ;)
lukasiurz
Posty: 7
Rejestracja: 11 lut 2010, 17:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Akwarium: zakładam...
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: lukasiurz »

ja jednak wszystkie stronki trzymam na webd.pl , nie narzekam na awaryjnosc , a i w razie czego obsługa wszystko miło wytłumaczy (np. że się spóźniłem miesiąc z opłatą) :całuski:
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 173
Rejestracja: 21 paź 2009, 13:13
Imię: Maciej
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Sowa »

Ja mam raczej specjalne wymagania teraz. Wczorajszy transfer wyniósł 1.2GB ;) Przypomnę, że chodzi w tym wypadku tylko o bloga.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

tak z innej beczki... Widzę, że forum akwarystyczne sobie podarowałeś? Od wielu dni nie ma.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 173
Rejestracja: 21 paź 2009, 13:13
Imię: Maciej
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Sowa »

Nie jest tak. Coś się stało z dns'ami i wina nie jest po mojej stronie :( Nic nie mogę narazie zrobić. Niedługo forum powinno wrócić.
marianek
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:13
Imię: Marian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: marianek »

Ja wkrótce otwieram firmę i też będę szukać dobrego hostingu na moją stronę internetową. Nie mam na razie konkretnych pomysłów ale dużo czytałem o nazwa.pl że niby okej. Więc pewnie się zdecyduję.
Awatar użytkownika
tom.pol
Mecenas
Posty: 217
Rejestracja: 24 sty 2014, 17:11
Imię: Tomek
Lokalizacja: Z pierwszego wirażu
Akwarium: seta
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: tom.pol »

Ja swoją firmową strone mam na az.pl
Jak miałem kłopoty z czymkolwiek bez problemu dodzwoniłem sie do działu pomocy i bez problemów pomagali .
Przy okazji mają" kreator strony " do samodzielnej obsługi - jest prosty i intuicyjny jak NOKIA końca lat 90-tych .
Powstaje projekt <b> Third World </b> 100x40x30=120 europejskich jednostek pojemności

Ósmego dnia - Bóg stworzył ... sport żużlowy.
Ronaldo
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2017, 20:36
Imię: Ronaldo
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: Ronaldo »

Ja mam z home i nic złego nie mogę powiedzieć no, ale za to kosztowny hosting :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy z sensem i bez ”