Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Tatuaż

Tu możesz pisać na każdy temat, ale zgodnie z regulaminem :)

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

Jaka sprytna nóżka :mrgreen: ten wilczek to tylko przypadkowy czy też może podobizna pupila?
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 760
Rejestracja: 05 sty 2010, 21:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: Tomasz »

Ten dla żony: :roll:
Obrazek

Ten dla mnie:
Obrazek
Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
urquel
Posty: 293
Rejestracja: 05 mar 2010, 17:27
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: urquel »

A dziękuję :D Wilczek jak najbardziej nie przypadkowy, powiedzmy że z mordki jest podobny do piesora mojego ale to naciągana teoria :roll:
póki co to 30 literków solanki i kilo skałki
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

Tomasz, smoczek extra a tatuaż "dla żony" przerażający...brrrr....
urquel, ja też kiedyś myślałam o moim reksiu uwiecznionym na łopatce ale wiadomo dlaczego tego nie zrobię , natomiast moja znajoma z hodowli amstafów w Rzeszowie (nazwy nie wymienię) ma tatuaż swojego ukochanego asta na plecach, odrobinę powyżej posladka,jak mi pozwoli pokazać zdjęcie to wkleję na forum.
za zgodą znajomej wstawiam fotkę
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 sty 2011, 21:30 przez b@ndziork@, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 760
Rejestracja: 05 sty 2010, 21:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: Tomasz »

bandziorka pisze:tatuaż "dla żony" przerażający...brrrr...
ona nie chce żadnego a co dopiero takiego :)
Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
urquel
Posty: 293
Rejestracja: 05 mar 2010, 17:27
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: urquel »

Tomku smok rasowy, takie klimaty właśnie lubię, a dla żonki dziarka pierwsza klasa, ale to z tego typu co lepiej na kimś innym wygląda.
a to mój smoczek:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 760
Rejestracja: 05 sty 2010, 21:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: Tomasz »

bandziorka, co to pierwsze zdjęcie takie jakieś poobcinane ? :roll:
Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

urquel, róża nie wyblakła z czasem?
Tomasz, cenzura musi być :mrgreen: :roll:
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 760
Rejestracja: 05 sty 2010, 21:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: Tomasz »

urquel pisze:le to z tego typu co lepiej na kimś innym wygląda.
co racja to racja :) Fajny smok. Ja smoki, upadłe anioły, walczące, anioły, archanioły i mitologia skandynawska. W jakiejś gazecie widziałem nauczyciela (chyba wf-u), który na plecach miał wytatuowaną ostateczną bitwę Ragnarok - coś pięknego tylko, że całe plecy i kawałek torsu :)

[ Dodano: 2011-01-27, 21:53 ]
Zdjęcia te zajmują bardzo mało więc pozwoliłem je sobie wrzucić mam nadzieję, że głowa mi nie spadnie ;) Np. coś takiego mi się podoba - takie klimaty


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
urquel
Posty: 293
Rejestracja: 05 mar 2010, 17:27
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: urquel »

Marta, różyczka z biegiem czasu nabrała pełnego koloru, po półtorej roku jest w dalszym ciągu intensywnie niebiesko zielona :D
Tomasz, to widzę że zainteresowania mamy podobne przynajmniej w wzorach, ja właśnie teraz jestem na etapie wybierania nowego wzoru i ciągle się waham. Mam fajnego rycerza, smoka, anioła a ostatnio znalazłem śpiącą królewnę ale w stylu pinup. I im dalej tym trudniejszy wybór przede mną.

Edyta: Tomku ten trzeci od góry smok był konkurentem tego z różyczką :D
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 760
Rejestracja: 05 sty 2010, 21:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: Tomasz »

Problem polega na tym, że im więcej oglądam tym więcej chcę i nie mogę się zdecydować na jeden - czy to choroba ? ;)
Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
urquel
Posty: 293
Rejestracja: 05 mar 2010, 17:27
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: urquel »

Tomasz pisze:Problem polega na tym, że im więcej oglądam tym więcej chcę i nie mogę się zdecydować na jeden - czy to choroba ? ;)
Zdecydowanie choroba i to nie uleczalna ;)

A ja teraz mam zagwozdkę z tymi dziarkami:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

To i tak tylko jakieś 10% z tych które mam na celowniku. A obiecałem sobie wstawić maksymalnie jeszcze 3 tatuaże, a ochoty jest na znacznie wiecej.
panaque
Posty: 111
Rejestracja: 06 gru 2009, 14:50
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: panaque »

bandziorka pisze:boję igieł
Nie na widzę igieł... Gdy chciałem zbadać sobie poziom cukru we krwi to wolałem żyletką sobie palca przeciąć niż igłą się ukuć... I nie chodzi o to, że sano ukucie boli ale jakiś taki wewnętrzny bunt mam...
Tomasz pisze:smoka na łopatce
Ja chciałbym mieć smoka na obu łopatkach... Tylko mi się podobają takie smoki w stylu Chiny-Japonia...
maglow
Posty: 84
Rejestracja: 04 gru 2009, 20:58
Imię: Maciek
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: maglow »

Witam.
Tatuaże fajna sprawa, ale należy pamiętać o jednym: to jest jak narkotyk, wciąga strasznie. Nie wiem czy to nie jakiś rodzaj masochizmu ale siedzi to gdzieś w głowie. Kiedyś wiele lat się zastanawiałem czy sobie czegoś nie zrobić. to był początek lat 90-tych. I stało się koło 2000r pojawił się tribal na przedramieniu, ale po czasie był jakiś taki "mały" więc około 2005r "troszkę" się rozbudował. Teraz jest prawie od łokcia całe przedramię, ramię, no i łopatka. Ale jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa, więc może się rozrośnie ... bo są plany. Ale tak naprawdę marzenie to całe plecy w kolorze - chiński tradycyjny ale niestety nie w Polsce. Jak by ktoś chciał się więcej o nich dowiedzieć to tylko na PW.
Pozdrawiam.
-= MACIEK =-
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Dlaczego dopiero teraz trafiłam na ten temat???

Tatuaże to zajefajna sprawa, ale...
Zawsze zastanawiałam się, co z nim będzie, jak będę miała 65 lat a moje ciało.. będzie w wieku 65 lat... Kolorowo to się nie przedstawiało :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy z sensem i bez ”