Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Sztuczna Rumunka

Podforaki to nie ponuraki. Pośmiej się i rozbaw innych... (ale z umiarem - humor zbyt "dorosły" jest tu zabroniony)

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Sztuczna Rumunka

Post autor: SDD »

Link do filmu: http://www.joemonster.org/filmy/42292/Sztuczna_Rumunka
Przez trochę ponad 3 godziny zarobiliśmy 62 złote, 40 groszy.
Daje to prawie 21 złotych na godzinę przy jednej tylko Rumunce.
Czyż to nie jest ciekawe? Kto zarabia tyle na godzinę? ;>
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
Awatar użytkownika
Akuku.
Mecenas
Posty: 517
Rejestracja: 18 lut 2011, 20:38
Imię: Paweł
Lokalizacja: Rzeszów-Zwięczyca
Akwarium: krewetkarium 27l
Płeć:
Wiek: 27

Post autor: Akuku. »

Czyli można zrobić dobry interes, bierzesz trochę szmat, robisz pięć takich lalek, stawiasz załóżmy o 6 rano( tak żeby nikt nie widział) 5 lalek w 5 różnych miejscach i ok. 16 zbierasz.
Jeżeli w godzinę zarobisz 21zł, to w 10h zarobisz 210 zł x 5, daje 1050zł dziennie...
Ostatnio zmieniony 26 lut 2012, 21:13 przez Akuku., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Ja im nigdy niczego nie daję, tak samo tym dzieciakom co podchodzą i niby nie mają co jeść. Ubrany w szmaty a na nogach "adidaski" funkiel nówki. Koleżanka moja pracowała kiedyś w jakiejś fundacji co zbierała kasę na chore dzieci i tak samo mówiła zeby nigdy nie kupować tych gadżetów co niby pieniądze z nich są na charytatywne cele przeznaczane i nie dawać kasy ludziom co łażą po firmach z tymi identyfikatorami itp. Bo to tylko bardzo mały % z tych pieniędzy idzie na to co trzeba.
Awatar użytkownika
Fatty
Posty: 825
Rejestracja: 08 sty 2012, 14:07
Imię: Lidiu
Lokalizacja: Kolbusia
Akwarium: cztyrdziści pinć!
Płeć:

Post autor: Fatty »

Do mnie do pracy przyszła kiedyś takowa pani i rzewnie opowiadała że zbiera na pomoc dla dziecka, które ma stopy płasko-koślawe i porusza się na pośladkach... ;)

Niestety trafiła na znawcę tematu, bo sama mam te przypadłość(zapewniam, ze używam kończyn do chodzenia :P - z pewnymi modyfikacjami ale jednak ) i gdy zauważyła, ze o wielką wesołość mnie przyprawiła to się zmyła.

A kulejący pan o kulach proszący o pieniążek? Nieraz przyrzyjcie sie butom ;) Są one przeważnie na grubej podeszwie, przy czym podeszwa jednego butów jest ścieta/spiłowana co by lepiej się kulało. Raz wygoniłam poważnie kulejącego "Pana Rumuna" w takim obuwiu, i o kulach ,bo zaczepiał mi klientów w sklepie - jakiś czas później ów Pan wsiadł do autobusu w Głogowie, z kulami aczkolwiek rześki i sprawny- okulał ponownie, gdy wysiadał na dworcu w Rzeszowie :D
Łączę w sobie 2 najlepsze cechy.
Gust nastolatki i budżet osoby dorosłej.
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 3831
Rejestracja: 29 mar 2010, 5:42
Imię: Darek
Lokalizacja: Okolice-Rzeszów
Akwarium: 200 Już zalane ,50
Płeć:

Post autor: Darek »

comatose pisze:Bo to tylko bardzo mały % z tych pieniędzy idzie na to co trzeba.
Niestety to prawda. Jedyna najlepsza zbiórka pieniędzy na to co potrzeba-bynajmniej widać co zostało zakupione to jest akcja Owsiaka , WIELKI CZŁOWIEK ;)
Pozdrawiam Darek :)
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

Ja dość często spotykam faceta (Polak), który zaczepia ludzi na to, że niby szuka jakiejś ulicy. A dalsza część rozmowy jest taka: mówi, że niby jest przejazdem i brakuje mu na bilet gdzieś tam. Koleś grasuje w okolicach 3maja, grunwaldzkiej - przestrzegam ;)
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

SDD, i jeszcze jak był parking pod pomnikiem to też tam go spotkałem z 2 razy ;] Jak mu za drugim razem powiedziałem że coś często mu się zdarza, że mu brakuje na bilet bo go już spotkałem to szybko się wycofał ;]
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Kiedyś był artykuł w "Detektywie" o zbieraniu dla dzieci itd.... Z krzyżówki dla chorego Jasia, czy Zosi (często łapią na dworcach) firma zarabia 2 zł z czego 0,5 zł oddaje na biedne dziecko. Aby takiemu dziecku pomóc musieliby sprzedać kilkaset tysięcy...
Kiedyś biegali aby zebrać na jakiś sierociniec (w Mielnie). Firma zarejestrowana o ile pamiętam w Białymstoku zbierała na południu Polski dla sierocińca nad morzem :P Z daleko pachniało szachrajstwem. I rzeczywiście gość raz dał środki czystości na sierociniec, dostał podziękowanie i się legitymował tymże przez kilka lat :P

Z tego powodu nie daję już żadnym zbieraczom poza kilkoma znajomymi spod kościoła. Jak mnie nagabują to proszę o podanie ulotki z adresem, stroną www itd. Mówiłem że taki identyfikator jak mają to ja sobie mogę na komputerze zrobić w 10 minut więc muszę inaczej zweryfikować. Najczęściej wolontariusze nie mają o tym pojęcia bo im wciska jakiś znakomity byznesmen.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
Fatty
Posty: 825
Rejestracja: 08 sty 2012, 14:07
Imię: Lidiu
Lokalizacja: Kolbusia
Akwarium: cztyrdziści pinć!
Płeć:

Post autor: Fatty »

SDD pisze:zęsto spotykam faceta (Polak), który zaczepia ludzi na to, że niby szuka jakiejś ulicy.
siwy, w płaszczu?

Tak pytam, bo kolbuszowska sława, niejaki pan Czesio zmienił rewir, przeniósł się na rzeszowskie tereny, ponoć bardziej urodzajne :D już parę razy bedąc w Rzeszowie go spotkałam, ów miłośnik garniturów( żul to elegancki) zbiera na "bilet"- mnie omija, poznaje, że krajanka :P
Łączę w sobie 2 najlepsze cechy.
Gust nastolatki i budżet osoby dorosłej.
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

Fatty pisze:siwy, w płaszczu?
Siwy, a czy w płaszczu to Ci nie powiem, bo kilka razy go spotkałem ale jak jest ubrany to się nie przyglądałem. Tak jakoś się mi jego twarz wryła w pamięć ;)
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
Awatar użytkownika
Fatty
Posty: 825
Rejestracja: 08 sty 2012, 14:07
Imię: Lidiu
Lokalizacja: Kolbusia
Akwarium: cztyrdziści pinć!
Płeć:

Post autor: Fatty »

Moja kuzynka raz robiła Panom Żulom sesje foto jak wylegiwali się w słoneczku na trawie na plantach, pewnie i Czesio tam jest ale nie będę szastać jego wizerunkiem :D

Niemniej coś mi intuicja podpowiada iż to pan Czesio :P
Łączę w sobie 2 najlepsze cechy.
Gust nastolatki i budżet osoby dorosłej.
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

Lepiej myć szyby. Ten tutaj: http://www.joemonster.org/filmy/42142/_ ... _od_ciebie zarabia 288 000$ miesięcznie.
Awatar użytkownika
dnolek
Posty: 585
Rejestracja: 27 lis 2009, 18:05
Imię: Norbert
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 240,180, 60, 40
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: dnolek »

Grunt to miec pomysła. Przynajmniej na takiego goscia złościc sie nie można że ma plecy, tata załatwił prace i gnida nic nie umie i piastuje wysokie stanowisko i zarabia kokosy :P

Ale goscie przy tym stole maja fryz odjechany :P
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

Zaku pisze:Lepiej myć szyby. Ten tutaj: http://www.joemonster.org/filmy/42142/_ ... _od_ciebie zarabia 288 000$ miesięcznie.
To też widziałem ;)
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
Awatar użytkownika
filipp111
Posty: 219
Rejestracja: 11 kwie 2010, 16:48
Imię: Maciej
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 60l,30krewecie,25l
Płeć:
Wiek: 53

Post autor: filipp111 »

SDD pisze:Ja dość często spotykam faceta (Polak), który zaczepia ludzi na to, że niby szuka jakiejś ulicy. A dalsza część rozmowy jest taka: mówi, że niby jest przejazdem i brakuje mu na bilet gdzieś tam. Koleś grasuje w okolicach 3maja, grunwaldzkiej - przestrzegam ;)
potwierdzam kolege Grzegorza ,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor nie tylko w akwarium”