Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

nowe aranżacje akwarystyczne

Podforaki to nie ponuraki. Pośmiej się i rozbaw innych... (ale z umiarem - humor zbyt "dorosły" jest tu zabroniony)

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
texel
Posty: 361
Rejestracja: 19 paź 2009, 21:41
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100 + 60
Płeć:

nowe aranżacje akwarystyczne

Post autor: texel »

Ostatnio zmieniony 25 paź 2009, 22:14 przez texel, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

...heh.. dla zupełnego laika to jest strasznie proste takie utrzymanie :) Wymyje szybkę raz na miesiąc puści bąbelki nakarmi rybki, a gdzie zmiana wody dbanie o rośliny :) Na filmie wszystko ładnie pięknie ale z wykonaniem w rzeczywistości dużo trudniej :)
A ciekawe jak by się w takim akwa robiło aranżacje i sadzenie roślinek :)
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

No tak , na pewno podejście jest od drugiej strony . Widziałem gdzieś podobne rozwiązanie , podejście do zbiornika było od tyłu w szafie wnękowej :)
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Oj nie wiem czy tam jest dojście od tylca, to wygląda na baaaardzo płaskie akwa coś jak to --> <Usunięto nieaktywnego linka do aukcji - SDD> jak dla mnie to porażka coś takiego, taki bajer dla szpanerów. 100 razy lepiej wyglądałoby normalne akwarium.
Ostatnio zmieniony 08 gru 2015, 20:20 przez comatose, łącznie zmieniany 1 raz.
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
lary
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2009, 9:56
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 60
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: lary »

Ja mam takie akwarium chyba 25 na 70 albo 80 bo dokładnie nie pamiętam i leży na strychu i czeka na lepsze czasy:P A poprzedni właściciel miał go właśnie w ścianie w salonie a dojście do niego było w łazience bardzo wygodne i powiem szczerze, że świetnie to wygląda i nie ma problemów z dbaniem o rosliny i podmianami wody :) Sam sobie kiedyś takie pykne w ścianie w ramce na obraz, ale to jak sobie domek postawie kiedyś... ehh pomarzyć każdy może :P
Ostatnio zmieniony 25 paź 2009, 23:11 przez lary, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pientah
Posty: 234
Rejestracja: 19 paź 2009, 17:56
Imię: Jakub
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12L
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pientah »

super to jest. Lary ma rację. Jakby nie było wejścia od tyłu to chyba by przez ta ciasna dziurkę roślin nie posadzili, wpuścili ryb itp.
Obrazek
aquatika
Firma
Posty: 222
Rejestracja: 13 paź 2009, 19:53
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: aquatika »

Pientah pisze:super to jest. Lary ma rację. Jakby nie było wejścia od tyłu to chyba by przez ta ciasna dziurkę roślin nie posadzili, wpuścili ryb itp.
Ja nie był bym pewny czy te rośliny są tam posadzone. Kamera lata w tym filmiku i nigdy się nie zatrzymuje na akwarium dłużej jak na sekundę, Jak idzie natlenienie nie spostrzegłem aby liście sie zaczęły ruszać. Moim zdaniem jest tam tapeta ale dobrze wklejona może nawet od środka.
Sklep ON-Line www.aquatika.pl
Sklep ON-Line www.karpiekoi.eu - oczko wodne
Stacjonarnie na Reymonta 12 w Rzeszowie
Czynne: Pn-Pt 9.00-17.30
Sob. 10.00-14.00
Awatar użytkownika
Pientah
Posty: 234
Rejestracja: 19 paź 2009, 17:56
Imię: Jakub
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12L
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pientah »

Teraz się wpatrzyłem i coś mi nie pasuje :P Patrzyłem czy rybki wpływają w te rośliny. Teraz już chyba wiem że tam nie ma roślin :P
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor nie tylko w akwarium”