Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Akwarium w żarówce

Podforaki to nie ponuraki. Pośmiej się i rozbaw innych... (ale z umiarem - humor zbyt "dorosły" jest tu zabroniony)

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MisQu
Posty: 374
Rejestracja: 20 sty 2010, 20:55
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów (Nowe Miasto)
Akwarium: 31,5L Krewetkarium
Płeć:
Wiek: 31

Akwarium w żarówce

Post autor: MisQu »

Witam znalazłem na internecie ciekawy pomysł " Akwarium w żarówce"
:idea: http://www.joemonster.org/art/13616/Boj ... _w_zarowce :idea:
p.s jeśli umieściłem post w zły temat/przedział to przepraszam i prosze o przeniesienie go w odpowiedni...
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

Rzeczywiscie ciakawy. Skąd Ci się to bierze piłeczki golfowe, piosenki a teraz to :sylwester:
Awatar użytkownika
MisQu
Posty: 374
Rejestracja: 20 sty 2010, 20:55
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów (Nowe Miasto)
Akwarium: 31,5L Krewetkarium
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: MisQu »

PIŁECZKI i PIOSENKA to z samo z siebie aa to znalazlem na necie xD :P
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

Ale to z tą żarówką to chyba jakas prowokacja :P tyle się mówi o rybkach w kuli a Ty dajesz w żarówce jako ciekawy projekt. O co tu chodzi ?
Awatar użytkownika
Damian23111
Posty: 1476
Rejestracja: 13 lut 2010, 21:45
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Akwarium: 600
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Damian23111 »

Zamieszkaj w szafie np pół metra głębokiej , pół metra szerokiej i metr i pół wyskokiej(nie wiem czy takie są ale to tak dla porównania) przez tydzien i sam będziesz wiedział jak musi czuć się ta rybka...
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Ludzie czy wy się na żartach nie znacie???? Przyznajcie czy to nie jest ciekawe, kto powiedział że jak coś jest ciekawe to musi być już dobre.
Damian23111 pisze:Zamieszkaj w szafie np pół metra głębokiej , pół metra szerokiej i metr i pół wyskokiej(nie wiem czy takie są ale to tak dla porównania) przez tydzien i sam będziesz wiedział jak musi czuć się ta rybka...
jak nie mogę takich komentarzy czytać to mało mnie nie...

ryba nie równa się człowiek
ryba nie równa się pies
ryba równa się zwierze

wszystkie zwierzęta (o ludziach też tu mówię) mają inne wymagania i inaczej wszystko odczuwają więc proszę nie porównujcie ryby do człowieka ani do czegokolwiek innego.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
Damian23111
Posty: 1476
Rejestracja: 13 lut 2010, 21:45
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Akwarium: 600
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Damian23111 »

Ryba nie równa sie człowiek Ok ale też jest stworzeniem i żyje? Więc moim zdaniem potrzebuje godnych warunków więc tak to porównałem , każdy mówi o bojownikach trzymanych w kubkach, myślisz że w żaróce było by jej lepiej? A co do żartów znam się ale głupich nie uznaje.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Damian23111 pisze:, każdy mówi o bojownikach trzymanych w kubkach, myślisz że w żaróce było by jej lepiej?
nic takiego nie powiedziałem. Mówiłem żeby nie porównywać ludzi do ryby itd. bo wszystko ma inne wymagania
A co do żartów znam się ale głupich nie uznaje.
Nie mogę, kolega to wkleił bo znalazł na necie i chciał nam pokazać jakie cuda ludzie wymyślają. Sam jeżeli bym na takie coś wpadł zrobił bym to, pokazał na forum a potem zlikwidował. Jeżeli ci się to tak nie podoba to pisz do właściciela tego "cuda" a nie "najeżdżaj" Michała że jak śmiał wkleić link z taką pierdołą :)
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
Damian23111
Posty: 1476
Rejestracja: 13 lut 2010, 21:45
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Akwarium: 600
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Damian23111 »

Najeżdzam go bo powiedziałem żeby pomieszkał tydzien w szafie^^ Założe się że byłby zdolny do zrobienia tego i trzymania tam ryby. Ryby i ludzie to stworzenia , jeżeli stawiasz człowieka najwyżej drabiny społecznej ok , ale skoro człowiek chce hodować sobie rybki i wyławia je z naturalnego środowiska to niech im chociaż zapewni godne warunki mieszkania a nie w żarówce. justfilied233, wyluzuj troche przecież nikogo nie obrażam tylko wyrażam swoje zdanie nie musisz się z nim zgadzać w końcu żyjemy w wolnym kraju. Niestety teraz musze iść będe później.
Awatar użytkownika
MisQu
Posty: 374
Rejestracja: 20 sty 2010, 20:55
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów (Nowe Miasto)
Akwarium: 31,5L Krewetkarium
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: MisQu »

justfilied233 dokładnie o to mi chodziło żeby tylko pokazać....xD hehe ale tak ogólnie pomysł dobry xD co do rybek to spoko nie mowie żebym w takim czymś trzymał rybki albo nawet 1... po prostu fajnie wygląda a ze związane z akwarystyką to chciałem pokazać na forum....xD
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Damian23111 pisze:Założe się że byłby zdolny do zrobienia tego i trzymania tam ryby.
nie wiesz tego
Damian23111 pisze:Ryby i ludzie to stworzenia , jeżeli stawiasz człowieka najwyżej drabiny społecznej ok
właśnie że nie :P
Damian23111 pisze:justfilied233, wyluzuj troche przecież nikogo nie obrażam tylko wyrażam swoje zdanie nie musisz się z nim zgadzać w końcu żyjemy w wolnym kraju
spoko luz ja się nie denerwuje tylko dlaczego ze śmiesznego tematu zrobił się wykład że nie powinno się trzymać bojka w żarówce skoro to jest po prostu dla jaj.

[ Komentarz dodany przez: krzysiekb4: 2010-03-10, 11:46 ]
Koledzy to jest temat humorystyczny. Jeżeli chcecie podyskutować o wyższości człowieka nad zwierzętami albo o warunkach dla ryb to stwórzcie nowy temat. Kolejne wpisy nie na temat będą kasowane.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
Damian23111
Posty: 1476
Rejestracja: 13 lut 2010, 21:45
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Akwarium: 600
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Damian23111 »

justfilied233 pisze:spoko luz ja się nie denerwuje tylko dlaczego ze śmiesznego tematu zrobił się wykład że nie powinno się trzymać bojka w żarówce skoro to jest po prostu dla jaj.
justfilied233, tak jakoś wyszło, wygląda to nawet fajnie szkoda rybki tylko, ale jak dla jaj to spoko "Tylko nie próbujcie tego w domu" W ogóle nie zwróciłem uwagi na dział myślałem ze MisQu, chce sobie takie coś zrobić wybaczcie za mój błąd. Ale z wszystkim co napisałem zagadzam się w 100%.
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

Aaa to humorystyczne miało być. Dobre, Hehe ja również nie zwróciłem uwagi na dział. MisQu pisał, że to ciekawy projekt. Po ostatnich ciekawych propozycjach myślałem że to na serio :)
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

Ja go przeniosłem do działu humorystyczne bo nawet mi przez myśl nie przeszło że to ktoś by chciał wprowadzić w życie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor nie tylko w akwarium”