Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Podlodowe wędkowanie ;D

Podforaki to nie ponuraki. Pośmiej się i rozbaw innych... (ale z umiarem - humor zbyt "dorosły" jest tu zabroniony)

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pasiasty20
Posty: 115
Rejestracja: 07 lut 2011, 22:14
Imię: Tomek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 300L roslinne
Płeć:
Wiek: 33

Podlodowe wędkowanie ;D

Post autor: Pasiasty20 »

Chciałem się z wami podzielić zdjęciem które dostałem jakiś czas temu od znajomego ze stanów.
Obrazek
Fascynat wędkowania i w lecie i w zimie.
Wybrał się do Sturgeon Bay Wisconsin na lake Michigan na pod lodowe wędkowanie ale chyba inaczej miało wyglądać ;p
Gość jechał po lodzie do miejsca wędkowania i auto zapadło się pod wodę (jak go znam wolno nie jechał ;p) utopił auto i cały sprzęt który na prawdę był markowy i drogi.
Co najlepsze musiał straży przybrzeżnej za holowanie zapłacić 4000$ a auto i tak na złom bo naprawa jak na tamte realia nie opłacalna...
Kurde niektórzy to są świrami ;p
Pozdrawiam
Tomek
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

Autem po lodzie? :podwójnie widzę:
Pasiasty20 pisze:Kurde niektórzy to są świrami ;p
Dokładnie :P
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Fajnie się po lodzie jeździ.
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Jak widzę ten lód na zdjeciu to za przeproszeniem z twojego kolegi jest du** nie wędkarz ;) jak wjechał na coś takiego.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
Pasiasty20
Posty: 115
Rejestracja: 07 lut 2011, 22:14
Imię: Tomek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 300L roslinne
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Pasiasty20 »

Wędkarzem jest dobrym ale kocha adrenalinę ;D Tyle co ja przez jego ryzykowne pomysły nerwów zjadłem... szkoda gadać ;p
Pozdrawiam
Tomek
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

Byli i tacy, który po lodzie jeździli kombajnem :D
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

są i takie p...oły z Nagród Darwina:
Kiedyś dwóch facetów i pies poszło sobie na ryby... było strasznie zimno i woda zamarzła, jeden facet chciał rozsadzić dynamitem troche lodu żeby można było łowić, pies przyniłósł dynamit i położył im pod nogi, dynamit wybucha i wpada jeden koleś, drugi podaje mu strzelbe, tamten łapie strzelbe od strony spustu i strzela koledze w pierś, tamten ginie, a ten co wpadł do przerębli tonie a ocalał tylko pies
Oczywiście czytałem przynajmniej 3 wersje tego zdarzenia włącznie z tym, że najpierw wjechali swoją nowiutką terenówką a jak pies wracał to zaczęli do niego strzelać więc pies się schował pod tą terenówką. Wtedy próbowali go wystraszyć spod auta i pies zdążył... :P
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
Pasiasty20
Posty: 115
Rejestracja: 07 lut 2011, 22:14
Imię: Tomek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 300L roslinne
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Pasiasty20 »

zulix, ja słyszałem wersję że dwóch facetów wjechało autem na lód, chcieli zrobić dziurę w lodzie dynamitem, rzucili a pies aportował i przyniósł dynamit a jako że chcieli mu go zabrać to schował się pod auto ;D
Co osoba to inna wersja ;p
Pozdrawiam
Tomek
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

zulix pisze:Cytat:
Kiedyś dwóch facetów i pies poszło sobie na ryby... było strasznie zimno i woda zamarzła, jeden facet chciał rozsadzić dynamitem troche lodu żeby można było łowić, pies przyniłósł dynamit i położył im pod nogi, dynamit wybucha i wpada jeden koleś, drugi podaje mu strzelbe, tamten łapie strzelbe od strony spustu i strzela koledze w pierś, tamten ginie, a ten co wpadł do przerębli tonie a ocalał tylko pies
http://www.youtube.com/watch?v=1WizROIojlA fragment filmu - oglądać od 0:40 :P

[ Dodano: 2011-04-08, 18:18 ]
A tu jeżdżą po lodzie traktorem:

Top Gear s16e05, czyli jak przerobić kombajn na pług i pracować nim w zimie:

http://iitv.info/top-gear/s16e05-odcinek-5.html

Klikamy oglądaj odcinek, następnie czerwony przycisk. W tym momencie otwiera się nowa karta wyłudzająca pieniądze, to ją zamykamy i klikamy jeszcze raz czerwony przycisk który jest teraz zielony :P
Awatar użytkownika
Pyszczak
Posty: 1407
Rejestracja: 15 lut 2010, 7:47
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30l ; 40l
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pyszczak »

Haha, ta historyjka obiła mi się kiedyś o uszy, ale teraz jak oglądnąłem ten film to mi się dopiero przypomniało, goście świry na maxa... :D
Zaku,z tym traktorem to też goście prze... :ale jaja:
Zaku pisze:Klikamy oglądaj odcinek, następnie czerwony przycisk. W tym momencie otwiera się nowa karta wyłudzająca pieniądze, to ją zamykamy i klikamy jeszcze raz czerwony przycisk który jest teraz zielony :P
Hehe, no koment... :roll:
Awatar użytkownika
OKO
Posty: 2180
Rejestracja: 04 sty 2011, 22:32
Imię: Marcin
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: mam
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: OKO »

Kiedyś we wiadomościach pokazali gościa co zaparkował na lodzie i poszedł do pracy :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor nie tylko w akwarium”