Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Targi Rzeszów

Reportaże co się dzieje w akwarystyce: prezentacje ogrodów zoologicznych i botanicznych, oceanariów, relacje ze spotkań, warsztatów, konferencji, informacje o targach, imprezach, konkursach organizowanych przez firmy komercyjne, inne fora i stowarzyszenia...

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
kocan1
Posty: 266
Rejestracja: 02 lis 2009, 19:09
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Legionowo
Płeć:

Targi Rzeszów

Post autor: kocan1 »

Czy ktoś miejscowy wie coś więcej na temat targów zoologicznych w Rzeszowie


Obrazek

http://www.agrohurtsa.pl/pl-PL/News/NewsDetails/95
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Ja wiem tyle co na reklamie. Niestety nie pisze tam o "życiu". Może warto pokazać im przykład giełdy w Krakowie gdzie pięknie to działa w podobnych obiektach bo na razie to bardzo ograniczają klientelę i wystawców. No i reklama w prasie lokalnej aby ludzie zjechali... :) i powinno zaskoczyć. W przyszłości (jakby zaskoczyło) to raz na kwartał myślę, że byłoby idealnie na warunki rzeszowskie.

No - radzić zawsze łatwiej niż robić więc już się zamknę.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
mirekkon
Posty: 1270
Rejestracja: 26 wrz 2011, 10:09
Imię: Mirek
Lokalizacja: Przemyśl
Akwarium: www.mirekkon.pl
Płeć:
Wiek: 49
Kontakt:

Post autor: mirekkon »

Dla mnie to wygląda na prywatną inicjatywę pojedynczej hurtowni, ale gdyby się tak zebrała garść takich chętnych hurtowni i sklepów na pewno by do nich dołączyły masy ludowe oraz hodowcy fauny i flory akwariowej i powstałoby coś na wzór targów i giełdy - i to by miało sens

tym bardziej raz na kwartał

pozdrawiam
Wykonam każdy sterownik na zamówienie, akwarystyka, terrarystyka, hydroponika, wiwarium, orchidarium, pieczarkarnia i wiele innych według Waszego pomysłu. Wal śmiało na maila mirekkon@wp.pl
Awatar użytkownika
Atio
Posty: 511
Rejestracja: 19 kwie 2011, 19:59
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Kielanówka
Akwarium: 64L
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Atio »

Te targi będą głównie skupione na sprzęcie nie na zwierzętach. Na ten moment jest zgłoszonych 6 wystawców docelowo ma być około 25.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia/ciekawe miejsca w Polsce i za granicą ”