Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Bezpłatne warsztaty Tetra KREakcja w Rzeszowie

Reportaże co się dzieje w akwarystyce: prezentacje ogrodów zoologicznych i botanicznych, oceanariów, relacje ze spotkań, warsztatów, konferencji, informacje o targach, imprezach, konkursach organizowanych przez firmy komercyjne, inne fora i stowarzyszenia...

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
sasiad
Mecenas
Posty: 49
Rejestracja: 17 gru 2009, 13:59
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 182
Płeć:
Wiek: 39

Bezpłatne warsztaty Tetra KREakcja w Rzeszowie

Post autor: sasiad »

Witam
Znalazłem informację, że 13.10.2016r W Rzeszowie w Multikinie odbędą się bezpłatne warsztaty akwarystyczne prowadzone przez firmę Tetra.
Warsztaty poprowadzi Paweł Iglewski.
Aby zgłosić chęć udziału w warsztatach należy wypełnić formularz rejestracyjny oraz krótką ankietę: Rejestracja

Informacja ze strony Tetra:
Warsztaty akwarystyczne

Akwarystyka przez lata zmieniała swoje oblicze. Dzisiaj to nie tylko pielęgnacja ryb i zbiornika, to również często sposób na ciekawe zaaranżowanie wnętrza, sposób na spokój, wyciszenie i ukojenie. Warsztaty sprawią, że pięknie zaaranżowane zbiorniki będą na wyciągnięcie ręki, okażą się też prostym w realizacji zadaniem. Cierpliwość, zaangażowanie i przede wszystkim wrażliwość na piękno podwodnego świata wydają się być cechami współczesnego akwarysty. Dodajmy do tego jeszcze odrobinę fantazji a podwodny ogród stanie się rzeczywistością.

Paweł Iglewski

Akwarystyka jest jego pasją od zawsze. Jest miłośnikiem japońskiego stylu naturalnego. Wielokrotnie uczestniczył w międzynarodowych konkursach akwarystycznych (IAPLC, AGA, GAPLC). W najbardziej prestiżowym wydarzeniu The International Aquatic Plants Layout Contest (IAPLC) w 2014 roku Paweł zajął 4 miejsce wśród uczestników z Polski. Stał również po drugiej stronie, jako juror, ostatnio w "Concurso Aqualux de Aquapaisagismo 2014” w Brazylii. Współtworzył poradniki akwarystyczne. Jest prelegentem wykładów i pokazów z tematyki podstaw i aranżacji akwarii naturalnych. Na co dzień dba o własne akwaria, projektuje, zakłada i pielęgnuje akwaria komercyjne. Osoba lubiana i ceniona w świecie światowego aquascapingu, chętnie dzieląca się swoimi doświadczeniami. Paweł jest żonaty i ma dwoje dzieci.

Paweł Iglewski przekaże wiele praktycznych wskazówek, porad i przemyśleń dotyczących akwarystyki roślinnej. Uczestnicy poznają tajniki warsztatu i sposoby na optymalne wykorzystanie aranżowanej powierzchni. Prowadzący podzieli się zdobytymi doświadczeniami i podpowie:

Czym jest naturalna akwarystyka (historia, style i trendy).
Jak szukać inspiracji akwarystycznych w naturze.
Zasady projektowania w naturalnej akwarystyce.
Przykłady jak poprawnie ułożyć własną aranżację.
Jak pielęgnować mieszkańców zbiornika i cały podwodny świat po jego stworzeniu

Program przewiduje również:

Program przewiduje również:
Pokaz zakładania akwarium
Podczas warsztatów uczestnicy otrzymają materiały informacyjno-edukacyjne od marki Tetra, próbki pokarmów (różne rodzaje), próbki preparatów, będą też mogli zawalczyć w konkursie o cenne nagrody

Warsztaty odbędą się w następujących lokalizacjach:

13 października 2016 - godz. 18.30-21.30, MULTIKINO Rzeszów, Aleja Kopisto 1, sala nr 7
27 października 2016 - godz. 18.30-21.30, MULTIKINO Bydgoszcz, ul. Marsz. Ferdynanda Focha 48, sala nr 7
17 listopada 2016 - godz. 18.30-21.30, MULTIKINO Łódź, ul. Piłsudskiego 5, sala nr 7
Awatar użytkownika
kasztan
Administracja
Posty: 1596
Rejestracja: 28 gru 2012, 14:36
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 480 l
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: kasztan »

sasiad, Dzięki za info, zarejestrowałem się, zawsze można popatrzyć jak zawodowcy prowadzą szkła :P
Awatar użytkownika
XerX
Administracja
Posty: 2292
Rejestracja: 14 sie 2013, 15:46
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250l + 42l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: XerX »

Żona pracuje :płacz: :ściana:
charta non erubescit
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Dostałem właśnie informację i prośbę o rozpropagowanie od przedstawiciela Tetry. Wieczorem zrobi się oficjalną reklamę warsztatów :)
Awatar użytkownika
amy
Posty: 703
Rejestracja: 26 lut 2012, 20:54
Imię: Anna
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 240 Malawi 70 Ogólny
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: amy »

tez sie wybiorę
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

Obym tylko miał wtedy wolne lub 1 zmianę, w prawdzie to nie moja działka ale... wiedzy nigdy dość. :mrgreen:
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia/ciekawe miejsca w Polsce i za granicą ”