Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Prelekcja pt.Z GUPIKIEM W PLECAKU.... Nowa Dęba.

Reportaże co się dzieje w akwarystyce: prezentacje ogrodów zoologicznych i botanicznych, oceanariów, relacje ze spotkań, warsztatów, konferencji, informacje o targach, imprezach, konkursach organizowanych przez firmy komercyjne, inne fora i stowarzyszenia...

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Prelekcja pt.Z GUPIKIEM W PLECAKU.... Nowa Dęba.

Post autor: dawo »

Gdyby kogoś zainteresowało zamieszczam informacje dotyczace prelekcji, ktorą poprowadzi nasz kolega Jacek Ambrożkiewicz , którego mieliśmy okazję poznać nie tak dawno podczas ŚWA w Zabrzu:
Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami przesyłam tytuł prelekcji, która odbędzie się 12.12.2019 o godz. 18.
Z GUPIKIEM W PLECAKU, CZYLI PODRÓŻ PO EUROPIE PO MOJEMU.
Spotkanie będzie miało charakter podróżniczo-przyrodniczy ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ryb akwariowych.
Ja nazywam się Jacek Ambrożkiewicz. Jestem właścicielem hodowli Gupikowa Laguna, a w 2018 roku zdobyłem III Miejsce w Mistrzostwach Europy Hodowców Gupika w kategorii Par w Grupie Długopletwych. Jestem także międzynarodowym sędzia gupika. Ponadto organizuję Nałęczowskie Dni Akwarystyki i czynnie uczestniczę w wystawach akwarystycznych w kraju i za granicą.
Prelekcja odbędzie się w SOK Nowa Dęba.
Gdyby ktoś miał więcej pytań można pisać do Jacka poprzez Messenger, ewentualnie zadawać tutaj pytania postaramy się odpowiedzieć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia/ciekawe miejsca w Polsce i za granicą ”