Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Czas świecenia

Jeżeli nie wiesz w którym dziale pytać o swoje problemy to pisz tutaj. Każdy kiedyś zaczynał.... Jak będzie trzeba to temat przeniesiemy w bardziej stosowne miejsce.

Moderator: Administracja

Mateusz
Posty: 508
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:11
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Mateusz »

Ja szukałem o barwie 6500k to w sklepach rzeszowskich nie spotkałem :( Nawet na hurtowniach nie było. Na 6500k to tylko jedna na hurtowni była na gwint E27. Podobno teraz w Castoramie też są, ale jak ja jeździłem to akurat nie mieli.
togawa
Posty: 47
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:48
Imię: Paweł
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 112, 30, 18
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: togawa »

Właśnie problem jest bo taka przejściówka by się nie zmieściła, bo gwint jest zaraz pod pokrywą :(
Faktycznie na tej stronie jest żaróweczka na gwint E14 o mocy 20 W, większej już nie znalazłem :)
Poszukam u nas w Rzeszowie w sklepach, może podobną znajdę.
No i to powinno być to :D
zulix pisze:
Mateusz pisze:Zawsze możesz zmienić gwnt z e14 na e27. Ja tak u siebie zmieniłem, a na gwint 27 to już bez problemu znalazłem żaróweczkę spełniającą moje wymagania :)
Nie rozpędzajmy się.... ;) rzeczywiście czasem luka w pokrywie uniemożliwia zastosowanie większych oprawek.
Tym niemniej można próbować coś dobrać. Pierwszy lepszy adres w googlach: http://www.energooszczedne.pl/index.php/id_11.html
W sklepach rzeszowskich tez pewnie trochę jest.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział ogólny - akwarystyka słodkowodna”