Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Prośba o pomoc w doborze gatunków i aranżacji

Jeżeli nie wiesz w którym dziale pytać o swoje problemy to pisz tutaj. Każdy kiedyś zaczynał.... Jak będzie trzeba to temat przeniesiemy w bardziej stosowne miejsce.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
dzejzej
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2016, 22:56
Imię: Jacek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 112
Płeć:
Wiek: 33

Prośba o pomoc w doborze gatunków i aranżacji

Post autor: dzejzej »

Witam
Jestem nowy na forum i to mój pierwszy post. Nie wiem czy dobrze umieszczam swój wpis, w razie czego proszę o przeniesienie do innego działu.

Do wizyty tutaj skłoniło mnie kilka pytań, w których chciałbym żeby ktoś mi pomógł.
Otóż, posiadam akwarium 112 l panoramiczne. Chciałbym zrobić w nim generalne sprzątanie, ponieważ niesamowicie zarosło i zrobił się busz  (efekt stosowania węgla organicznego, pewnie źle dobrana roślinność i moje niedbalstwo). Jestem ogólnie dużym amatorem jeżeli chodzi o akwarystykę. Chciałbym obecną roślinność mocno przerzedzić i wsadzić na trzeci plan, a na drugi i pierwszy plan roślinność dokupić.

Szukam kogoś kto mógłby mi doradzić w kwestii doboru gatunków roślin, rozplanowania ich w akwarium (nie mam zmysłu artystycznego ;d). Dodania może jakiegoś korzenia czy kamieni. Nie mam zbyt wiele funduszy na ten cel. Chętnie kupiłbym powyższe rzeczy od kogoś z forum po sensownych cenach.

Zamieszczam zdjęcie mojego buszu ;) Obrazek
Z góry dziękuję za odpowiedź 

Zmiana tytułu na sensowny - zulix
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 12:20 przez dzejzej, łącznie zmieniany 1 raz.
debrzyna
Posty: 2931
Rejestracja: 11 mar 2011, 18:18
Imię: Janusz
Lokalizacja: Puszcza Sandomierska
Akwarium: 350, 250
Płeć:
Wiek: 73
Kontakt:

Post autor: debrzyna »

Witamy :D Ja w kwestii aranżacji Ci nie pomogę Ale mnie ten busz się podoba ,myślę ze niejeden własnie do takiego dąży. Mamy tu trochę speców od aranżacji to na pewno coś wymyśla. Powodzenia

[ Dodano: 2016-05-18, 09:15 ]
Jedna prośba ,opanuj nasza wgrywajke do zdjęć
http://podforak.rzeszow.pl/upload.php
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział ogólny - akwarystyka słodkowodna”