Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

paludarium dla zwartek z 250 l akwa ;)

Jeżeli nie wiesz w którym dziale pytać o swoje problemy to pisz tutaj. Każdy kiedyś zaczynał.... Jak będzie trzeba to temat przeniesiemy w bardziej stosowne miejsce.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
miki
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2016, 21:59
Imię: miki
Lokalizacja: frysztak
Płeć:

paludarium dla zwartek z 250 l akwa ;)

Post autor: miki »

jak zrobić i czy ma to sens ;) ktoś ma ?
;)
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

Czy ma sens? To zależy od Ciebie, jeśli tylko coś takiego Cię rajcuje czemu nie. A jak się za to zabrać zależy jak leży, tzn jaki efekt chcesz osiągnąć, jeśli masz upatrzone jakieś szkło które Cię inspiruje zaprezentuj zdjęcie. Od razu przyznam się że nie miałem nigdy paludarium, ale wykonywałem aranżacje dla dwóch klientów i jakąś tam skromną praktykę mam.
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
miki
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2016, 21:59
Imię: miki
Lokalizacja: frysztak
Płeć:

Post autor: miki »

siema, mam zbiornik 160 40 40 , i kwestia czy jak by go przykrył szyba i jakąs swietlówkę np 36 wat dał do srodka czy by to śmigało. Zilony jestem w temacie bo nigdy nei miałem palundarium , P>
;)
Tłuk
Posty: 36
Rejestracja: 01 lis 2015, 0:18
Imię: Małoistotne
Lokalizacja: Nicość
Płeć:

Post autor: Tłuk »

miki pisze:siema, mam zbiornik 160 40 40 , i kwestia czy jak by go przykrył szyba i jakąs swietlówkę np 36 wat dał do srodka czy by to śmigało.
Będzie śmigało.
miki
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2016, 21:59
Imię: miki
Lokalizacja: frysztak
Płeć:

Post autor: miki »

a Ty tu kiedyś pisałes ze trzymłes zwartki w zimnej wodzie .... i jak rosły ?

i ciekawostka przynajmnije dla mnie ;) mozna to dostać w polsce ?

https://www.youtube.com/watch?v=eX2Tb5NLSIQ
;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział ogólny - akwarystyka słodkowodna”