Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Akwaria na wymiar

Jeżeli nie wiesz w którym dziale pytać o swoje problemy to pisz tutaj. Każdy kiedyś zaczynał.... Jak będzie trzeba to temat przeniesiemy w bardziej stosowne miejsce.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Kubraksnk
Posty: 39
Rejestracja: 02 lip 2017, 12:12
Imię: Kuba
Lokalizacja: Sanok
Płeć:
Wiek: 28

Akwaria na wymiar

Post autor: Kubraksnk »

Znacie może jakiegoś sprawdzonego producenta akwariów na wymiar na terenie podkarpacia? W stosunkowo dobrej cenie? Znalazłem polecanego na wielu forach Pana ze szczecina i tam za akwarium 70x40x35 (dłxszerxwys) wychodzi 155złoty+transport więc cena jaka mnie interesuje to do 200zł.
Drugie pytanie to czy przy takim wymiarze dłxszer 70x40 lepeij brać akwa wysokie na 35 czy 40 cm?
mam jedno założone o wymiarach 65x35x40 i wygląda bardzo nienaturalnie bo jest za wysokie :(
Awatar użytkownika
MST
Posty: 1725
Rejestracja: 12 maja 2010, 20:19
Imię: Bartosz
Lokalizacja: zewsząd
Akwarium: chwilowo brak
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: MST »

Swego czasu był Akwares w Rzeszowie, ale na cenę i jakość obsługi miało wpływ wiele czynników (m.in. pora monsunowa w pd Afryce i cykl rozrodczy muchy tsetse).
Jakość wykonania była na duży plus.
Jak jest teraz nie wiem, bo już parę ładnych lat nie śledzę rynku. 8-)
Kubraksnk
Posty: 39
Rejestracja: 02 lip 2017, 12:12
Imię: Kuba
Lokalizacja: Sanok
Płeć:
Wiek: 28

Post autor: Kubraksnk »

Napisałem o wycene i wyliczyli mi akwarium 70x40x35 na 147 złoty także chyba nie trafiłem na złą fazę księżyca :P
Grubośc czyby 6mm powinna byc wystarczająca prawda?
A apropo mojego drugiego pytania to polecalibyście brac wysokośc 35 czy 40 cm? akwa ma być zagospodarowane pod coś w stylu BW, g
Awatar użytkownika
mazmaciek
Mecenas
Posty: 977
Rejestracja: 20 mar 2018, 1:00
Imię: Maciek
Lokalizacja: okolice Leżajska
Akwarium: 180+75+3
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: mazmaciek »

Ja bym brał wyższe, zobacz sobie jakie ją wymiary akwariów juwela na przykład rio125 (80x35x50)
ja mam jedno 60x30x30 i tutaj pistia już do podłoża dorasta :D
Kubraksnk
Posty: 39
Rejestracja: 02 lip 2017, 12:12
Imię: Kuba
Lokalizacja: Sanok
Płeć:
Wiek: 28

Post autor: Kubraksnk »

Obecnie mam 65x35x40 i wygląda to źle dlatego myślałem że gdy szerokość będzie wieksza niz wysokość to lepiej to się rozłoży i wytworzy się efekt głębi, bo teraz to wygląda jak plakat....;/
Grubość szkła będę brał 6mm powinno byc ok?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział ogólny - akwarystyka słodkowodna”