Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Witam po długiej przerwie.

Jeżeli nie wiesz w którym dziale pytać o swoje problemy to pisz tutaj. Każdy kiedyś zaczynał.... Jak będzie trzeba to temat przeniesiemy w bardziej stosowne miejsce.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
motylek
Posty: 862
Rejestracja: 26 cze 2013, 7:06
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 10L
Płeć:
Wiek: 43

Witam po długiej przerwie.

Post autor: motylek »

Cześć wszystkim.. Nie było mnie tu parę latek, niestety z przyczyn, które nie do końca zależały od mojej osoby. Wracam z powrotem i od razu zaczynam od zbiornika. Jako ,że wypadłem trochę z obiegu będę potrzebował kilku porad ponieważ zatrzymałem się na energooszczędnych świetlówkach, a o ledach wiem zbyt mało. Pierwsze pytanko: potrzebuje dobrać belkę do małego roślinniaka o wymiarach 40x40x40 czyli popularnej kostki - jaka moc ? Zaznaczam, że raczej nie będę chciał nadmiernie nawozić i rośliny mało lub średnio wymagające. Pytanko drugie: jaki kubełek dobrać - jakiej mocy ?Z góry dzięki za odpowiedź i trzymajcie kciuki za nowy baniaczek, którym zajmę się pod koniec sierpnia jak wrócę z wakacji, a na tą chwilę chciałbym wszystko skompletować.
Jedzosław
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2022, 20:59
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 390

Re: Witam po długiej przerwie.

Post autor: Jedzosław »

Cześć Motylek . Poprzeglądnij oferty aqaela ostatnio fajne lampy ich widziałem a i filtry jakościowo lepsze jak kiedyś . No i POLSKIE :-) POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
mazmaciek
Mecenas
Posty: 977
Rejestracja: 20 mar 2018, 1:00
Imię: Maciek
Lokalizacja: okolice Leżajska
Akwarium: 180+75+3
Płeć:
Wiek: 43

Re: Witam po długiej przerwie.

Post autor: mazmaciek »

Aquael nie robi fajnych filtrów kubełkowych do tak małych akwarii. Chyba ze kaskadę?
Co do oświetlenia może coś z chihirosa? Tanie i całkiem fajne, polecam te z plusem, mają zarządzanie z aplikacji
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział ogólny - akwarystyka słodkowodna”