Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Siemanko Rzeszów!

Informacje dla "zaglądaczy", dla nowych użytkowników, dla sponsorów, sklepów i innych firm. Regulamin, charakterystyka forum, historia, FAQ, ....

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
lio
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2020, 0:41
Imię: Lesław
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Siemanko Rzeszów!

Post autor: lio »

Dobry dzień! Jestem Lesław z Rzeszowa (okolce hetmańśkiej)

Chcę wrócić do mojego akwa mam 250L z całym osprzętem, miałem lata temu malawi. Chciałbym wrócić teraz do akwa z skalarami (takie miałem lata temu)

Jakie rybki polecacie do nich i jakie ilości oraz może ktoś ma na zbyciu jakieś rybki, chętnie odkupię i roślinki
Awatar użytkownika
mazmaciek
Mecenas
Posty: 977
Rejestracja: 20 mar 2018, 1:00
Imię: Maciek
Lokalizacja: okolice Leżajska
Akwarium: 180+75+3
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: mazmaciek »

Robisz typowe black water czy takie ogólne ze skalarami? A może roślinniaka? Będę w sobotę w Rzeszowie jak plany się nie zmienią to mogę wziąć jakieś rośliny
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: dawo »

lio, witamy Ciebie na forum, super, że pasja wraca.
Ja osobiście nie miałem nigdy Skalarów, ale z tego co wiem to można byłoby wpuścić do nich jakąś fajną rybę ławicową myślę że np. Bystrzyk Amandy były fajnym połączeniem (oczywiście odpowiednia ilość aby tworzyły ławicę.
Jeśli będziesz szukał roślin lub ryb warto wrzucić temat w dziale: Giełda - Chcę zdobyć ewentualnie śledzić temat: Pozbywam się.
Jeśli pojawi się akwarium u Ciebie, zachęcamy do podzielenia się nim w dziale: Galeria.
Miłego przebywania na forum życzę.
tymianeklol

Re: Siemanko Rzeszów!

Post autor: tymianeklol »

Hej witaj
Bernhardzik
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2023, 12:26

Re: Siemanko Rzeszów!

Post autor: Bernhardzik »

Dzień dobry wszystkim
dingcarslen
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2023, 16:05

Re: Siemanko Rzeszów!

Post autor: dingcarslen »

Witam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tu pierwszy raz? Koniecznie zajrzyj.”