Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Pozdro akwaryści !

Informacje dla "zaglądaczy", dla nowych użytkowników, dla sponsorów, sklepów i innych firm. Regulamin, charakterystyka forum, historia, FAQ, ....

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
PeterBibinin
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2019, 18:43
Imię: Piotr
Lokalizacja: Wróblik Szlachecki
Akwarium: 136l,30l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Pozdro akwaryści !

Post autor: PeterBibinin »

Cześć wszystkim. Ja swoją przygodę standardowo zacząłem już w podstawówce. Nie trwało to długo. W technikum miałem pająki. Później urodziła mi się córka i musiałem zlikwidowac hodowlę. A w tym roku naszło mnie na powrót do akwarystyki. Tak na start kupiłem cuba od aquaela 30l. Kilka krewetek, neonów i razbory galaxy. Skleiłem akwarium też cuba 50x50x60 i ta obsada właśnie w tym akwa wyląduje a w małym dokupię krewetek.

Ale czym się najbardziej rajcuje to to że będę startować z hodowlą roślin in-vitro. Temat ciekawy i wart uwagi. Jeśli jest ktoś na forum kto się tym zajmuję proszę o kontakt. Puki co niedługo startuję z budową komory laminarnej i szafy do hodowli.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu e-mail, PM czy jak tam wolicie.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Pozdrówko
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: dawo »

PeterBibinin, witaj na forum, ciekawa sprawa z tą hodowlą in-vitro. Jeśli coś u Ciebie ruszy poprosimy o napisanie i umieszczenie fotek z hodowli roślin. Pozdrowienia
PeterBibinin
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2019, 18:43
Imię: Piotr
Lokalizacja: Wróblik Szlachecki
Akwarium: 136l,30l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: PeterBibinin »

Niestety na razie temat In-Vitro odkładam do wakacji :/ Ale na pewno się pochwalę progresem.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: dawo »

Czekamy z niecierpliwością powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tu pierwszy raz? Koniecznie zajrzyj.”