Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Czesć :)

Informacje dla "zaglądaczy", dla nowych użytkowników, dla sponsorów, sklepów i innych firm. Regulamin, charakterystyka forum, historia, FAQ, ....

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
pawprz
Posty: 2006
Rejestracja: 24 mar 2015, 9:40
Imię: Paweł
Lokalizacja: Mielec/Wola Mielecka
Akwarium: 112L, 20L, 20L
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: pawprz »

A najlepiej jak masz kolegę niech ci da syfu z filtra, najlepsze bakterie na start na świecie i za free. Glutoplazma :D zniknie sama. Woda powinna się wklarować, ale trochę zejdzie bo może gąbka na filtrze rzadka , albo filtr słabiutki.
tomekrzeszow
Posty: 47
Rejestracja: 16 gru 2019, 13:42
Imię: Tomek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: tomekrzeszow »

Darku tak, dawałem na samym starcie tropical Bacto Active całą małą buteleczke, chyba 30ml oraz wczoraj wlałem Biodigest Prodibio ampułkę i mam wrażenie że przez noc jest trochę lepiej, do wieczora będę wiedział czy to moje placebo czy faktycznie tak jest, ale raczej na 70% jest lepiej :) Co do korzenia to mnie uspokoiłeś już się martwiłem że będę musiał wyciągać a co gorsza od nowa czyścić i startować z akwa.
Awatar użytkownika
ryszard
Posty: 80
Rejestracja: 07 lis 2010, 20:26
Imię: Ryszard
Lokalizacja: Mielec - woj.Podkarpackie
Akwarium: 25,35, i 160 litrów
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: ryszard »

Dawaj Fotki baniaka jak teraz wygląda.... :w kuli:
rybki... to lubię!
tomekrzeszow
Posty: 47
Rejestracja: 16 gru 2019, 13:42
Imię: Tomek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: tomekrzeszow »

Obrazek[/URL][/img]

Tak to wygląda dzisiaj. Dawkowalem bakterie jedna nakrętkę rano a po 16 2 ml octu. Na zdjęciu wygląda lepiej niż w rzeczywistości niestety :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tu pierwszy raz? Koniecznie zajrzyj.”