Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Witam wszystkich :)

Informacje dla "zaglądaczy", dla nowych użytkowników, dla sponsorów, sklepów i innych firm. Regulamin, charakterystyka forum, historia, FAQ, ....

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Utsek
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2020, 19:47
Imię: Bartłomiej
Lokalizacja: Jarosław
Płeć:
Wiek: 34

Witam wszystkich :)

Post autor: Utsek »

Cześć wszystkim! ;)
Nazywam się Bartek, akwarystyką zajmowałem się prawie 10 lat, jednak było to ok. 11 lat temu. Niestety musiałem zrezygnować z tego hobby z różnych powodów (przeprowadzi, studia itp.), które nie pozwoliły mi na kontynuację tej pięknej pasji :)
Teraz, gdy już uwiłem swoje gniazdo, zauważyłem, że do pełnego szczęścia brakuje mi dawnej pasji, którą jest akwarystyka :) Dlatego jestem na etapie doboru sprzętu od nowa tj. akwarium, szafka, sprzęt, wybór aranżacji itd. Niestety po tylu latach wypadłem z "branży", dlatego mam nadzieję, że znajdę tutaj wsparcie, jakie pozwoli mi na stworzenie pięknego zbiornika.
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
mazmaciek
Mecenas
Posty: 977
Rejestracja: 20 mar 2018, 1:00
Imię: Maciek
Lokalizacja: okolice Leżajska
Akwarium: 180+75+3
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: mazmaciek »

Witamy Cię i zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w życiu forum.
Awatar użytkownika
kd__
Posty: 21
Rejestracja: 30 gru 2013, 1:16
Imię: Kamil
Lokalizacja: Jarosław
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: kd__ »

Cześć, jakie akwarium planujesz stworzyć? Obyś znalazł tutaj jak najwięcej pomocnych materiałów, chociaż teraz chyba królują głównie facebookowe grupy. Oczywiście, fora są niezastąpione i przede wszystkim o wiele czytelniejsze. Pozdrawiam ;)
...
Utsek
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2020, 19:47
Imię: Bartłomiej
Lokalizacja: Jarosław
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Utsek »

Myślałem coś w stylu Rybuoku, zawsze tego typu akwaria do mnie przemawiały, niestety budżet był ograniczony, żeby takie coś stworzyć. Zauważyłem, że teraz króluja grupy facebookowe, ale jednak sentyment mam do forum - sentyment ;) Planuje zakupić akwarium ok. 160 litrów (100x40x40) razem z szafką i być może pokrywą (chociaż wolałbym otwarte).
Andrzej67
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2020, 12:55
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Andrzej67 »

witam ;)
Boguchwalin

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Boguchwalin »

Witajcie
Awatar użytkownika
K2
Administracja
Posty: 3437
Rejestracja: 28 cze 2011, 7:53
Imię: Rafał
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 240Skalarium/40
Płeć:
Wiek: 42

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: K2 »

Cześć :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tu pierwszy raz? Koniecznie zajrzyj.”