Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Filtr wewnętrzny] Aqua Szut Turbo N 750

Tu piszemy o konkretnym modelu sprzętu. Jak się u nas sprawuje, jak oceniamy opłacalność zakupu itp.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
OKO
Posty: 2180
Rejestracja: 04 sty 2011, 22:32
Imię: Marcin
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: mam
Płeć:
Wiek: 30

[Filtr wewnętrzny] Aqua Szut Turbo N 750

Post autor: OKO »

Wydajność do 750l/H
Moc 5,5W
Zasilanie 230V AC 50Hz
Regulacja wielkości strumienia
Napowietrzanie


Aqua Szut Turbo N 750 - różni się od mniejszego kolegi tym że ma mocniejszą głowicę. Pobiera 5,5W, a jego przepływ jak podaje producent wynosi do 750l/h i jest regulowany praktycznie od 0l/h. Przeznaczony jest do akwariów 80-200l i ma 3lata gwarancji.
Osobiście jestem zadowolony z tego filtra bo dobrze wyłapuje brud. Minusem jest to że w moim akwa 160l po 4-5 dniach trzeba płukać wkład (najszybciej gorącą wodą) gdyż przepływ potrafi spaść do 0. Można go rozbudować o dodatkowe pojemniki na wkłady. W pudełku znajdują się również zdejmowana nasadka napowietrzająca.

Ja zastosowałem go jako skimer zbierający błonę, nadmiar jedzenia i rzęsę wodną.
ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 20 cze 2012, 19:57 przez OKO, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LaJon
Posty: 390
Rejestracja: 22 paź 2010, 9:29
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l, 30l
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: LaJon »

Wylot wody da się obracać w kierunku poziomym.
Jest niezawodny, cichy. Co najważniejsze: posiada łatwy dostęp do wkładów filtracyjnych.
Chodź! Pokażę Ci gdzie leżą smaczne liście...
samotna
Posty: 10
Rejestracja: 23 mar 2013, 23:13
Imię: Olivia
Lokalizacja: Dębica
Akwarium: 126l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: samotna »

ja tez mam jeszcze ten filttr, chciałam kiedyś go rozbudowac, ale dosłownie nigdzie nie mogę dostac dodatkowego kubka.
Nawet największe pustynie mają swoją wiosnę, choćby najkrótszą i niedostrzegalną.
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: ToryBcia »

Chodzi Ci o ten kubełek ? Były w Majstrze za 2,99 :)
Zapraszam do mnie :) http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=15668
Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
OKO
Posty: 2180
Rejestracja: 04 sty 2011, 22:32
Imię: Marcin
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: mam
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: OKO »

W majstrze maja tak jak tomek napisał. Ja tylko nadmienie ze filtr obecnie pracuje u mnie w morskim jako pompa obiegowa w panelu i działa bez problemu.
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Po jakichś trzech latach przyssawki straciły swoje cudowne właściwości i nie są w stanie utrzymać filtra. Zdaje się można je kupić luzem. Poza tym filtr jest elegancki.
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
samotna
Posty: 10
Rejestracja: 23 mar 2013, 23:13
Imię: Olivia
Lokalizacja: Dębica
Akwarium: 126l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: samotna »

chyba sobie dzis w łeb strzelę!! dziś dopiero weszłam w temat a w tamtym tygodniu zamówiłam na allegro(cieszyłam się,że znalazłam!) taki kubek w kolorze zielonym za UWAGA 27zł.... :/
Nawet największe pustynie mają swoją wiosnę, choćby najkrótszą i niedostrzegalną.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Recenzje”